PC

Dark Souls 2 İçin Grafiklerini Güzelleştiren Yeni Bir Mod Tasarlanıyor

Yayınlanan görsellerden oyun oldukça hoş gözüküyor.

Dark Souls 2, FromSoftware tarafından 2014’te PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için yapılmış bir aksiyon-rol yapma video oyunu. Ünlü, klavye kırdıran saç yolduran, Souls serisinin ikinci oyunu olarak vaktinde piyasaya sürüldü. Souls serisinin ünlü olmasından dolayı bu zamana kadar pek çok mod tasarlandı.

Lighting (Aydınlatma) sanatçısı “Stayd” serinin ikinci oyunu için bir süredir geliştirmekte olduğu Lighting Overhaul (Aydınlatma Revizyonu) için yeni oyun içi görseller yayınladı.

Aşağıdaki görsellere bakınca değişen tek şeyin Lightling kısmı olmadığı aslında Stayd’ın oyundaki gölgeleri, dokuları ve de karıncalanmayı geliştirdiğini belirtebilir ve Modder oyunda mevcut bulunan bazı hataları gidermek için uğraşacağını belirtti.

Bütün bu gelişmelerin iyi hoş olmasına rağmen oyun modunun ne zaman çıkacağı ya da çıkacak mı belli değil. Bu  durumla ilgili Stayd, modun ne zamana indirilebilir olabileceğini belirtmedi. Son olarak dilerseniz bu bağlantı üzerinden oyunun Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.

Kaynak
DSOGAMING

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu