DayZ Geliştiricisinin Son Ürünü Icarus Çıkışını Yapıyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

DayZ’nin yapımcısı Dean Hall’ın geliştirdiği çevrimiçi hayatta kalma oyunu Icarus, yarın (4 Aralık) itibariyle PC’ye özel çıkışını gerçekleştiriyor.

7 Aralık tarihine kadar %10 indirimle 45.00 TL’ye satın alabileceğiniz Icarus, standart sürümün yanında iki ek üs, benzersiz bir takım ve gelecek sene piyasaya sürülecek iki DLC’yi içeren Supporters Edition sürümü seçeneği de sunuyor.

icarus

Çıkış anında oyun, 64 kilometrekarelik alana yayılan 35’den fazla görev, 40 silah ve mermi çeşidi, 35 zırh parçası, 95 yapı elementi ve 140’tan fazla da crafting eşyası sunacak.

Icarus’u almak isteyenler, aman dikkat!

Oyunu satın almadan önce oyun severlerin sistem gereksinimlerine bir göz atmalarını öneririz zira önerilen sistem Intel i7-9700m işlemci, NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti ekran kartı ve 32 GB’lık RAM içeriyor. Hall bunun, oyunun devasa haritalara sahip bir ağ kapasitesine sahip olduğu ve bu nedenle çok fazla bellek kullanabileceği gerçeğiyle açıklıyor. Elbette oyunun bu tuzlu yönlerini GeForce NOW ile bir nebze azaltabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image