Beş Yıllık Dead by Daylight Yeni Rekora İmza Attı

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Dead by Daylight, Steam’de ilk kez 100 bin eşzamanlı oyuncu eşiğini aşarak yeni bir  rekora imza attı. Oyunun beşinci yılını doldurduğunu hesaba katarsak bence bu sayı gayet başarılı bir süreci işaret ediyor.

İki hafta önce çok oyunculu korku oyunu Dead by Daylight, beşinci senesini doldurdu ve tam pastanın mumları sönmemişken Steam’de yeni bir aktivite rekoru kırdı. SteamDB üzerinden eşzamanlı en çok 105.963 kişi gören oyun, Haziran ayının başından aktif kullanıcı sayısını %19.4 arttırdı.

Dead by Daylight

Dead by Daylight ve beşinci yılına özel etkinlik geldi

Geliştiriciler, oyuncuların yeni içeriklerle tanışması için çalışmaya devam ediyorlar zira dün, 15 Temmuz’a kadar sürecek olan oyunun beşinci doğum gününü kutlamak için bir etkinlik başlatıldı. Bunun yanında oyun topluluğunu bekleyen meydan okumalar da hazır duruyor. Meydan okumaların tamamlanmaları halinde, David King ve Spectre kıyafetleri de dahil olmak üzere ek tılsımların ve kozmetik öğelerin kilidini açabileceksiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir