Dead Cells Mobil, Yeni Özelliklerine Yakında Kavuşacak

2019 yılında çıkış yapan Dead Cells Mobile, oldukça kapsamlı ve büyük güncelleme alacak.

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

2018’in en başarılı bağımsız oyunlarından birisi olan Dead Cells, çıkış yaptığı günden bu güne sayısız güncelleme ve yenilik aldı. Geçtiğimiz aylarda yeni genişleme paketine kavuşan oyunumuzun ardından geliştirici ekip, oyunun mobil sürümüne bir dizi yenilik ekliyor.

Bu akşam gerçekleşen GameSpot Swipe Showcase etkinliği sırasında geliştirici ekip, Dead Cells‘in mobil sürümüne gelecek olan yeni özellikleri tanıttığı bir video yayınladı. Yeni gelecek olan güncelleme ücretsiz olacak ve Kasım ayında oyunculara sunulacak. Ancak bu yeni özellikler güncellemeden daha çok genişleme paketi niteliğinde.

Dead Cells Mobil Oldukça Büyük Güncelleme Alacak

Dead Cells Mobile’a gelecek olan güncellemenin üç ana başlığı olacak. Bunlar; The Bank, Enter The Panchaku ve Breaking Barriers. Dilerseniz bu başlıklar oyuna ne gibi yenilikler katacak gelin beraber bakalım.

The Bank oyuna oynanabilir yeni bir biyom, muhteşem hazineler ve yeni düşmanlarla dolu bir yeraltı haritası ekleyecek. Oyunular bu biyoma başladıkları an belirli miktarda “borç altın” alacaklar. Bu altınla birlikte kendilerini geliştirip ve silahlar alabilecekler. Haritanın ve biyomun sonuna yaklaştıkları zaman, en başta aldıkları “borç altını” geri ödeyebilmek için yeteri kadar altın kazanmış olmalılar. Ayrıca bu yeni biyom oyuna üç yeni silah, üç yeni düşman ve üç yeni mutasyon ekleyecek.

Breaking Barriers başlığı oyunun tamamını etkileyen yeni erişilebilirlik özellikleri sunacak ve oyun deneyimini daha iyi hale getirmek için yeni yollar ekleyecek. Enter The Panchaku başlığı tamamen oyunda yer alan silahlara odaklanacak. Oyuna yeni silahlar ekleyecek ve oynanışı daha stabil hale getirebilmek için mevcut silahların hasarlarını yeniden ele alacak.

Dead Cells Mobile‘a gelecek olan genişleme paketi tadında ki güncelleme 29 Kasım tarihinde erişilebilir olacak. Ayrıca yeni güncellemenin şerefine yayınlandığı gün hem App Store hem de Google Play Store‘da sadece bir hafta geçerli olacak olan %50 indirim indirim tanımlanacak.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir