Dead Space Remake’in Çıkış Tarihi Resmen Duyuruldu

Hayatta kalma korku yapımının çıkış tarihi açıklandı.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Kült korku serisinin ilk oyununun yeniden yapımı Dead Space Remake‘in çıkış tarihi resmi olarak duyuruldu. Electronic Arts ve geliştirici Motive oyunun; PS5, Xbox Series X/S ve PC için 27 Ocak 2023’te çıkış yapacağını açıkladı.

Klasik bilim kurgu hayatta kalma korku oyunu Dead Space, bildiğiniz üzere yeniden yapım sürecine girmişken üzerinde çalışan ekip ise yakın zamana kadar çeşitli yayınlarla ilerleme anlarını paylaşıyordu. Bugün ise kıdemli çalışan Philippe Ducharme ise oyun hakkında gelişmeleri ve tarihini bir basın açıklamasında detaylandırdı.

deadspace2

Dead Space Remake gümbür gümbür geliyor!

“Bu remake’i geliştirmek, markanın gerçek hayranları olduğumuz ve ona hak ettiği saygıyı göstermek istediğimiz için bizim açımızdan çok eğlenceliydi. Onları bu geliştirme yolculuğuna çıkarırken oyuncuların tepkilerini görmek de aynı derecede heyecan vericiydi. Alfa sürümüne ulaşma yolunda büyük ilerleme kaydediyoruz ve oyunun önümüzdeki yıl Ocak ayında çıkacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Hem eski hem de yeni oyuncuların, yeniden yapılanmadaki orijinal deneyimi bu nesil için aynı derecede etkili olacak şekilde nasıl yükselttiğimizi görmelerini bekleyemeyiz.”

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir