Dead Space Remake’den İlk Oynanış Fragmanı Geldi

EA Games, Dead Space Remake'in nostalji yaşatan ilk fragmanını yayınladı. Ayrıca oyun ön siparişe de açıldı.

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

EA Games‘in kült oyun serisinin ilk oyunun yeniden yapımı olarak oyuncuların karşısına çıkan Dead Space Remake‘in geçtiğimiz haftalarda mağaza sayfaları açılmış ve sistem gereksinimleri belli olmuştu. Bugün ise oyundan ilk fragman geldi ve oyun ön siparişe açıldı.

Klasik bilim kurgu hayatta kalma korku oyunu Dead Space, bildiğiniz üzere yeniden yapım olarak geri dönüyor. Geçtiğimiz saatlerde yayınlanan ilk fragman orijinal oyunu oynayan oyunculara nostalji yaşatmayı başarıyor. Fragman unutulmaz yerler, silahlar ve oyunda yer alan yetenekleri görmemize olanak tanıyor.

Eğer orijinal oyunu daha önce deneyimleme şansı elde ettiyseniz Isaac Clark‘ın sesinin olmadığını hatırlayabilirsiniz. Fragman, yeniden yapım ile Isaac Clark’a eklenen sese vurgu yapmayı ihmal etmiyor. Dead Space Remake için ilk görseller ve videolar yayınlanmaya başladığı zaman, oyuncuların seslere oldukça tepki gösterdiğini ve geliştirici ekibin sesleri yeniden ele aldığını da unutmayalım.

Ülkemizde ki oyuncuların en merak ettiği konu olan oyunun fiyatı, görenleri üzer nitelikte. 27 Ocak 2023‘te çıkış yapacak oyunun Standart sürümü 999TL ve Deluxe sürümü 1.199TL‘den ön siparişe açılmış durumda.

Dead Space Remake Yayınlanan İlk Oynanış Fragmanı

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir