Deadpool Marvel’s Midnight Suns’a Dahil Olabilir

Deadpool, Marvel's Midnight Suns'a ait Twitter hesabının kontrolünü eline aldı. Kendisinin oyuna eklenmesini talep ediyor.

Berke Sönmez
Berke Sönmez - Editör
2 Dk Okuma Süresi

Marvel’ın sevilen karakteri Deadpool, 4. Duvarı paramparça etmekten oldukça hoşlanıyor. Bulunduğu her yapımı her evreni şenlendirmesinin yanı sıra başarının da anahtarı olarak görülebilir. Bu yüzdendir ki Marvel’s Midnight Suns‘da da bu karakterimiz ile karşılaşma ihtimalimiz oldukça yüksek nasıl mı? #DeadpoolSuns sayesinde

Deadpool- Marvel's Midnight Suns

Deadpool, Marvel’s Midnight Suns Twitter Hesabını Ele Geçirdi

Deadpool, Marvel’s Midnight Suns’a ait resmi Twitter hesabını ele geçirmiş ve bizlerden ufak bir ricada bulunuyor. Bu rica ne mi ? Tabi ki de kendisinin oyuna eklenmesi. #DeadPoolSuns hashtagi ile hayranlardan destek bekliyor. Hesabın kontrolünü ele alan Deadpool’un Bu talebi yerine getirildiğinde #DeadpoolSuns a çevirdiği Twitter başlığını eski haline getireceğini sanıyoruz.

Marvel’s Midnight Suns Hakkında Neler Biliyoruz

Peki ilk kez Summer Game Fest’te tanıştığımız bu yapım ne zaman geliyor? İlk açıklanan tarih 7 Ekim 2022 iken Disney & Marvel Games Showcase yayınında yapılan duyuru ile oyunun çıkış tarihi 2 Aralık 2023‘e ertelendi. Bu tarihte PC, PS5, ve Xbox Series X/S‘e çıkış gerçekleştirecek. PS4, Xbox One ve Switch versiyonlarının da bir süre sonra piyasaya sürüleceği edinilen bilgiler arasında.

Yapım ile ilk buluşmamızdan bu yana birçok yeni haber edindik. Yapımcı Garth DeAngelis ve Kreatif Direktör Jake Solomon Marvel’s Midnight Suns’a ait bir etkinlik sonrası sahne alarak oyunda 45 tane ana görev bulunacak ve ana hikayemiz 40-50 saat yan içerikleri de dahil edersek 80 saatin üzerinde süreceğini ifade etti. Çeşitli karakterlere ait oynanış videoları ve oynanabilir olacak olan karakterler de bir bir bizlerle buluştu. Deadpool gibi bir karaktersiz çıkış yapacağını düşünmediğimiz yapımla buluşmamıza oldukça az bir süre kaldı. Sevgili Deadpool yapımcı ekibimiz Firaxis Games‘in işini zorlaştırmazsan seviniriz.

FfdUtEVUoAAp1AX 1 1
Bu makaleyi paylaş
By Berke Sönmez Editör
Takip et
"Praise The Sun"
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir