Death Stranding’de 4 Yıl Sonra Bir Boss Savaşında İlginç Bir Detay Bulundu

Death Stranding'de bu detayı fark etmiş miydiniz?

Bilal Yusuf Ersin
Bilal Yusuf Ersin - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Yaptığı oyunlar ve bunların içerisine yerleştirdiği ufak ama ilginç detaylarla biz oyuncuları geçmişten günümüze kadar büyüleyen yaratıcı oyun yapımcısı Kojima’nın stüdyosunun ürünü Death Stranding‘i biliyorsunuzdur. Naven0m isimli X(Twitter) kullanıcısı ise oyunun çıkışından dört sene sonra ilginç bir detay fark etti.

Not: Haberin devamı oyunun ileriki bir aşamasında geçen bir dövüşü konu aldığı için yapımı bitirmemiş olanlar için spoiler teşkil edebilir!

navem0m, ana karakterimiz Sam’in Higgs ile girdiği boss dövüşü sırasında gelen tüm saldırıları blokladıktan sonra Higgs’in kendisine vurduklarına kayıtsız kaldığında kulağının bir kısmını kaybettiğini fark etti. Bu saldırılara karşılık vermememizden dolayı Higgs, ana karakterimizin kulağına acımazca dişlerini geçirip geri döndürülemez bir yaraya sebebiyet veriyor ve oyun boyunca yarısı yenmiş kulağımızla birlikte serüvenimize devam ediyoruz.

Dört yılın ardından Death Stranding’de fark edilen bu detay, Kojima’nın oyunlarına yedirdiği ilginçliklerden bir yenisi olarak yerini alıyor.

ETİKETLER:
Bu makaleyi paylaş
Takip et
:)
2 Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir