Görünüşe Göre Death Stranding, PC Game Pass’e Geliyor

PC Game Pass resmi Twitter hesabının profil resmi değişti ve değişen bu resmin Death Stranding'den alıntı olduğu düşünülüyor.

Kaan Can Özalp
Kaan Can Özalp
1 Dk Okuma Süresi
PS5 İçin Ücretsiz Oyun Denemeleri pc game pass

Oyun sektörünün en ünlü yapımcılarından Hideo Kojima’nın yeni bulut tabanlı oyun projesinin söylentileri uzun zamandır devam ediyordu, ta ki geçtiğimiz aylarda yapılan Xbox-Bethesda sunumunda Kojima Productions ve Xbox partnerliği duyurulana kadar.

Death Stranding

Bu duyuruda Hideo Kojima, yapmak istediği oyunu teknik zorluklar nedeniyle yapamadığını fakat bu oyunu yapmanın Xbox Game Studios ile mümkün olduğunu belirtmişti. Xbox’ın Bulut Sistemi sayesinde Kojima, bu eşsiz deneyimi biz oyuncuların önüne sunabilecek.

Bugün ise Kojima Productions ve Xbox partnerliğinden ilk kıvılcım gelmiş olabilir. Geçtiğimiz saatlerde resmi Xbox PC Game Pass Twitter hesabı profil fotoğrafını değiştirdi ve bu profil fotoğrafının arka planının Death Stranding‘den alıntı olduğu kesin gibi duruyor.

Profil fotoğrafının arka planının Death Stranding’den alındığı gerçekten çok belli. Muhtemelen Xbox-Kojima Productions anlaşması sayesinde Death Stranding, Game Pass’e gelişini çok yakın zamanda yapacak.

Hideo Kojima ve Xbox Partnerliği Duyurusu

Bu makaleyi paylaş
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir