Deathloop İçin 9 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
4 Dk Okuma Süresi

Arkane Studios tarafından geliştirilen, Bethesda tarafından yayınlanan Deathloop için State of Play’de yeni oynanış videosu yayınlandı. Ölüp ölüp tekrar denediğiniz bu oyun, oldukça yaratıcı bir oynanış sunuyor. Görevinizi başarılı bir şekilde tamamlamak için ölümü avantajınıza çevirmeniz lazım. Tabii ki, bunu bir diğer oyuncunun sizi avlarken yapması biraz zor.

Bu tekrarı bozarak yeni yöntemler deneyebilirsiniz. İzlediğimiz video, oyunun buna olanak sağlayan bölüm tasarımına sahip olduğunu gösteriyor. Herhalde, Deathloop, Bethesda’nın PlayStation için çıkan son oyunu olacak.

Deathloop, 14 Eylül, 2021‘de PS5 için çıkışını yapacak.

Deathloop’un Tanıtım Bülteninden

DEATHLOOP, Dishonored’ın arkasındaki ödüllü stüdyo Arkane Lyon’dan yeni nesil birinci şahıs nişancı oyunudur. DEATHLOOP’ta iki rakip suikastçı, Blackreef adasında gizemli bir zaman döngüsünde sıkışıp kalır ve aynı günü sonsuza kadar tekrarlamaya mahkumdur. Colt olarak, kaçmak için tek şans, gün sıfırlanmadan önce sekiz kilit hedefi öldürerek döngüyü sona erdirmektir. Her döngüden bir şeyler öğrenin – yeni yollar deneyin, bilgi toplayın ve yeni silahlar ve yetenekler bulun. Döngüyü kırmak için ne gerekiyorsa yapın.

PS5 İÇİN TASARLANDI
DEATHLOOP, Arkane’nin benzersiz sanatsal vizyonunu daha önce hiç olmadığı gibi hayata geçirmek için PlayStation 5’in donanımı ve grafiklerinden yararlanan yeni nesil için üretildi. DEATHLOOP, her karşılaşmayı benzersiz ve etkili hissettirmek için dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetikleyiciler gibi en yeni özelliklerden yararlanır.

İLK BAŞARILI OLAMAZSANIZ… ÖLÜN, TEKRAR ÖLÜN
Her yeni döngü, işleri değiştirmek için bir fırsattır. Oyun tarzınızı değiştirmek için yaptığınız her denemeden kazandığınız bilgileri kullanın, seviyeler arasında gizlice ilerleyin veya silahlarla savaşa dalın. Her döngüde yeni sırlar keşfedecek, Blackreef adasının yanı sıra hedefleriniz hakkında bilgi toplayacak ve cephaneliğinizi genişleteceksiniz. Bir dizi başka dünyaya ait yetenek ve vahşi silahlarla donanmış olarak, yıkıcı olduğu kadar çarpıcı olan yayından kaldırmaları gerçekleştirmek için emrinizdeki her aracı kullanacaksınız. Bu ölümcül avcı ve avlanma oyununda hayatta kalmak için teçhizatınızı akıllıca özelleştirin.

ÖLÜMCÜL ÇOK OYUNCULU İLE ENJEKTE EDİLEN TEK OYUNCU OYUN
Kahraman mısın yoksa kötü adam mı? DEATHLOOP’un ana hikayesini Colt olarak deneyimleyecek, döngüyü kırmak ve özgürlüğünüzü kazanmak için Blackreef adasında hedefleri avlayacaksınız. Bu arada, başka bir oyuncu tarafından kontrol edilebilen rakibiniz Julianna tarafından avlanacaksınız. Yani kendinizi sinsi hissediyorsanız, siz de Julianna’nın şık spor ayakkabılarını giyebilir ve Colt’u öldürmek için başka bir oyuncunun kampanyasını istila edebilirsiniz. Çok oyunculu deneyim tamamen isteğe bağlıdır ve oyuncular, kampanyalarında Julianna’nın AI tarafından kontrol edilmesini seçebilirler.

BLACKREEF ADASI – CENNET VEYA CEZAEVİ
Arkane, birden fazla yol ve gelişen oyun ile muhteşem sanatsal dünyalarla ünlüdür. DEATHLOOP, kendi içinde bir karakter gibi hissettiren çarpıcı, retro-gelecek, 60’lardan ilham alan bir ortam sunacak. Blackreef şık bir harikalar diyarı olsa da Colt için onun hapishanesi, ölümün hiçbir anlamı olmadığı çöküş tarafından yönetilen bir dünya ve suçlular onu esir tutarken sonsuza kadar parti yapıyorlar.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir