Kategorilendirilmemiş

Değeri 232 TL Olan Üç Oyun Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Değeri 232 TL Olan Üç Oyun Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Epic Games her hafta olarak ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Bu hafta toplam değerleri 232 TL olan Üç oyun ücretsiz oldu.

Ücretsiz olan oyunlardan birincisi 29 TL değerinde ki Darksiders Warmastered Edition. Bu aksiyon dolu RPG oyunun Epic Games sayfasına ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ücretsiz olan oyunlardan ikincisi 49 TL değerinde ki Darksiders II Deathinitive Edition. Birinci oyunun devamı olan bu oyunun Epic Games sayfasına ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ücretsiz olan üçüncü oyun ise değeri 154 TL olan STEEP. Ubisoft’un geliştirdiği bu kış sporları oyunun Epic Games sayfasına ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Oyunları 9 Ocak tarihine kadar kütüphanenize ekleyip, daimi sahibi olabilirsiniz.

Darksider Warmastered Edition Tanıtım Yazısı

Kötülüğün güçleri tarafından aldatılarak dünyanın sonunu zamanından önce getirmeye başlayan Savaş, – Mahşerin ilk Atlısı – Cennet ve Cehennem arasındaki savaşı teşvik ederek kutsal yasayı çiğnemekle suçlanıyor. Ortaya çıkan katliamda şeytani güçler, cennetten gelen orduları yendi ve Dünya üzerinde hak iddia etti.Kutsal Yakılmış Konseyin önüne getirilen Savaş, suçları için yargılandı ve güçleri elinden aldı. İtibarı lekelenmiş ve kendi ölümüyle yüz yüze olan Savaş’a, hakikati aramak ve sorumluları cezalandırmak için Dünya’ya geri dönme fırsatı verildi.İntikamcı bir Melekler grubu tarafından avlanan Savaş, Cehennem kuvvetlerinin kontrolünü eline almalı, avladığı şeytanlarla zorlu ittifaklar kurmalı ve intikam ve kanıt arayışıyla Dünya’nın perişan kalıntıları arasında yolculuk etmelidir.

Özellikler:

 • Kıyamet Gücü – Savaşın gazabını açığa çıkarın, acımasız saldırıları ve doğaüstü yetenekleri birleştirerek karşınıza çıkan herkesi yok edin.
 • Ekstrem Cephane – Meleklere, şeytanlara ve Dünya’ya özgü silahlardan oluşan yıkıcı cephaneliğini kullanın ve Savaş’ın coşkun hayalet atı Yıkım’ın tahribatından bir yol açın
 • Destansı Görev – İntikam ve kurtuluş arayışınızda, çürümüş Dünya’nın çorak topraklarında ve şeytanlar tarafından kuşatılan zindanlarda savaşın
 • Karakter İlerlemesi – Güçlü antik kalıntıları ortaya çıkarın, silahlarınızı yükseltin, yeni yeteneklerin kilidini açın ve oyun tarzınızı kişiselleştirin
 • Cennet ve Cehennemle Savaş – Savaştan yorgun melek güçlerinden Cehennemin korkunç iblis ordularına kadar yolunuzda duran herkese karşı savaşın

Sistem Gereksinimleri

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows 7, Windows 8, Windows 10İşletim SistemiWindows 7, Windows 8, Windows 10
İşlemciIntel veya AMD Çift Çekirdekli İşlemciİşlemciIntel veya AMD Çift Çekirdekli İşlemci
Bellek4 GB RAMBellek8 GB RAM
EkranDirectX 10 Özellik Seviyeli AMD veya 1 GB VRAM ile NVIDIA KartıEkranDirectX 11 Özellik Seviyeli AMD veya 1 GB VRAM ile NVIDIA Kartı
DirectXSürüm 11DirectXSürüm 11
Depolama36 GB kullanılabilir alanDepolama36 GB kullanılabilir alan

Darksiders II Tanıtım Yazısı

Her şeyin korktuğu ama hiçbir şeyin kaçamayacağı korkunç güç olun. Kıyametin uyandırdığı efsanevi Dört Atlıdan en korkulanı olan Ölüm, kardeşinin adını kurtarmak için bir arayışa girer. Yol boyunca, Atlı eski bir kinin, tüm Yaratılış’ı tehdit edebileceğini keşfeder. Ölüm yaşıyor!

Deathinitive Edition Özellikleri:

 • Toplam 30 saatten fazla oyun süresi sunan, tüm DLC’lerin dahil olduğu ve oyuna entegre edildiği Darksiders 2
 • Yeniden düzenlenmiş ve ayarlanmış oyun dengeleme ve ganimet dağıtımı
 • Özellikle aydınlatma ve gölgeler açısından daha yüksek görsel kalite için geliştirilmiş Grafik İşleme Motoru
 • Geliştirilmiş ve elden geçirilmiş seviye, karakter ve çevre grafikleri
 • 1080p yerel çözünürlükte çalışır

Özellikler:

 • Ölüm’ü oynayın: Tüm dünyaları yok edebilen, Cennet ve Cehennemin ötesindeki güçlerle savaşabilen, efsanevi Dört Atlıdan en korkulanı siz olun.
 • Destansı Evren: Oyuncunun daha önce gördüğü her şeyden farklı olarak Joe Mad’in eşsiz tarzında sunuldu.
 • Oyuncu Seçimi ve Özelleştirme: Oyuncuların kendi Ölümlerini yaratmalarına izin veren çeşitli zırh setleri, silahlar ve Beceri Ağaçları ile deneyiminizi özelleştirin.
 • Tekrar oynatma özelliği: Geniş bir açık dünyayı keşfedin, düzinelerce yan görevi tamamlayın ve Ölümünüzü tam seviyelendirme sistemi, Beceri Ağaçları ve sonsuz ekipman kombinasyonları ile özelleştirin.
 • Geçiş: Ölüm, oyuncunun dünyayı daha önce hiç olmadığı gibi keşfetmesini sağlayan inanılmaz akrobatik yeteneklere sahip açıkgöz ve çevik bir karakterdir.

Sistem Gereksinimleri

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows XP, Windows Vista SP1, Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 (64 bit)İşletim SistemiWindows 7, Windows 8 veya Windows 10 (64 bit)
İşlemci2,0 Ghz Intel® Core™2 Duo İşlemci veya AMD eş değeriİşlemciHerhangi bir Dört çekirdekli AMD veya Intel İşlemci
Bellek4 GB RAMBellek8 GB RAM
EkranNVIDIA 9800 GT 512 MB Ekran Kartı veya AMD eş değeriEkranNVIDIA GeForce GTX 260 512MB Ekran Kartı veya AMD eş değeri
DirectXSürüm 9.0cDirectXSürüm 9.0c
Depolama13 GB kullanılabilir alanDepolama13 GB kullanılabilir alan

Steep Tanıtım Yazısı

Tek başınıza veya arkadaşlarınızla beraber kayak, atlayış tulumu, snowbord ve yamaç paraşütüyle dağlara karşı koyun, dağların hakim olun. Performansınızı kaydedip paylaşın.

YOLA KOYULUN

Dünyanın bu en görkemli dağlarını kayak, atlayış tulumu, snowbord ve yamaç paraşütüyle fethedin.

ÖLÜMSÜZ ANLARI BAŞKALARIYLA PAYLAŞIN

Tek başınıza veya diğer oyuncularla dolaşın, adrenalin yüklü muhteşem yolculukları paylaşın.

DAĞLAR KEŞFEDİLMEYİ BEKLİYOR

Muazzam bir açık dünyada kendi rotalarınızı çizin, en iyilerini arkadaşlarınızla paylaşın.

Sistem Gereksinimleri

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows 7 SP1 veya Windows 8.1 veya Windows 10 (64 bit sürümleri)İşletim SistemiWindows 7 SP1 veya Windows 8.1 veya Windows 10 (64 bit sürümleri)
İşlemci2,5 Ghz’de Intel Core i5 2400S veya 3,6 Ghz’de AMD FX-4100İşlemci3,5 Ghz’de Intel Core i7 3770K veya 4,0 Ghz’de AMD FX-8350
RAM6 GB RAMRAM8 GB RAM
Ekran kartıGeForce GTX 560TI veya Radeon R7 260XEkran kartıGeForce GTX 970 veya Radeon R9 390
DiurectXSürüm 11
AğGeniş bant İnternet bağlantısıAğGeniş bant İnternet bağlantısı
Depolama25 GB kullanılabilir alanDepolama25 GB kullanılabilir alan
Ses KartıEn son sürücülere sahip DirectX® uyumlu ses kartıSes KartıEn son sürücülere sahip DirectX® uyumlu ses kartı
Ek NotlarEk Notlar: DESTEKLENEN EKRAN KARTLARI (yayınlanma sırasında): NVIDIA GeForce® GTX660 veya daha iyisi, GeForce® GTX700/900/1000 serisi, AMD Radeon R9 260X veya daha iyisi, AMD Radeon R9 300 serisi, Fury serisi. Bu kartların dizüstü bilgisayar sürümleri çalışabilir ancak resmi olarak DESTEKLENMEMEKTEDİR. Desteklenen yonga setlerinin güncel bir listesi için lütfen web sitemizde bu oyunun SSS bölümünü ziyaret edin: http://support.ubi.com. DESTEKLENEN ÇEVRE BİRİMLERİ: Windows® uyumlu klavye ve fare gereklidir, isteğe bağlı oyun kumandası

Desteklenen Diller

 • Seslendirme: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca – İspanya, Rusça, Japonca
 • Metin: Lehçe, Çince

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu