Değeri 33 TL Olan Oyun Ücretsiz Oldu

Brz Konuk
Brz Konuk
3 Dk Okuma Süresi

Değeri 33 TL Olan Oyun Ücretsiz Oldu

Epic Games Store’da dün başlayan ve 12 gün boyunca sürecek olan her gün bir ücretsiz oyun kampasının 2. oyunu belli oldu. Değeri 33 TL olan TowerFall Ascension bugünün ücretsiz oyunu oldu.

Matt Makes Games tarafından geliştirilen, bu okçuluk üzerine dayalı savaş oyununu, yarın saat 19.00’a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunun Epic Games sayfasına dilerseniz bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Yazısı

TowerFall Ascension, eksiksiz bir hit okçuluk savaş oyunu sürümüdür. Tek bir ekrandan oynanan çok oyunculu oyunların altın çağındaki klasiklerden ilham almış olup, eğlenceli, yoğun karşılaşma maçları çevresinde dönen bir 4 oyunculu yerel eşli oyundur.

TowerFall Ascension

TowerFall Ascension

Temel mekaniği basit ve erişilebilirdir ancak ustalaşmak ve savaşmak zordur. Gelmiş geçmiş en etkili güçleri kazandıran hazine sandıklarını yağmalayın, okları havada yakalama sanatında ustalaşın ya da düşmanlarınıza hücum edip ezerek boyun eğdirin. TowerFall, arkadaşlarla rekabet içinde, birbirine yumruk mesafesinde, yerde bağdaş kurmuş şekilde otururken oynamak için idealdir.Ascension’daki yenilik, 1 veya 2 oyunculu eşli Görev modudur. Oyuncular birlikte çalışır, TowerFall topraklarındaki çeşitli canavarlarla ve düşman okçularla savaşırlar. Meydan okuyacağınız daha fazla arkadaşınız olmadığında keşfedilecek yeni bir maceradır.TowerFall Ascension’daki özellikler:

  • 1 veya 2 oyunculu eşli Görev modu
  • Toplam 120 eşsiz harita olmak üzere 50 ilave Karşılaşma arenası
  • Duvarlardan oyuk açarak geçen Matkap Okları gibi, daha fazla gelmiş geçmiş en etkili güç kazandırıcılar
  • Toplam 8 olmak üzere 4 yeni açılabilir, oynanabilir okçu
  • Maçlarınızı kişiselleştirmek için geniş bir değişkenler listesi – işleri karıştırmanın toplam 75 yolu
  • Arkadaşlarınızla keşfetmeniz için çok sayıda gizli sır ve sürpriz

TowerFall Ascension, Dark World Expansion ile birlikte geliyor!

Gizemli portallar, TowerFall’un çarpık alternatif gerçekliği boyunca dört yeni savaş alanına açılıyor. Efsanevi hayalet gemi Amaranth’ta, Dreadwood’un karanlık bataklıkları arasında ya da Darkfang’ın parçalanan salonlarında savaşın. Her maçta seviyelerin benzersiz düzenlere geçtiği, her şeyi tüketen bir girdap olan Cataclysm’e girin. Yeni, gelmiş geçmiş en etkili ok türleri ve çeşitleri ile arkadaşlarınızı öldürün.1-4 oyuncu için eşli bir mücadele olan yepyeni Dark World Moduna meydan okumak için bir araya gelin. İğrenç bölüm sonu canavarlarına giden yolda savaşın ve ilave Efsanevi zorluk modunun acımasız mücadelesiyle yüzleşin. Ölümsüz korsan Vainglorious Ghoul ve 9 alternatif okçu ile, oynanabilir savaşçı listenizi genişletin.Dark World, aynı zamanda oyuncuların kendi yeni Karşılaşma kulelerini yaratmalarını ve paylaşmalarını sağlayan güçlü bir seviye oluşturma aracı ekler.

Sistem Gereksinimleri

Minimum
İşletim SistemiWindows Vista veya daha yeni sürüm
İşlemciIntel Core i3 M380
Bellek2 GB RAM
EkranIntel HD 4000
DirectXSürüm 10
Depolama400 MB kullanılabilir alan
Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir