Kategorilendirilmemiş

Değeri 49 TL Olan Oyun Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Değeri 49 TL Olan Oyun Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

12 gün boyunca hergün ücretsiz oyun dağıtan Epic Games, 12 gün kampanyası bitmesine rağmen ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor.

Bu sefer ki ücretsiz oyun eğeri 49 TL olan oyun Yooka-Laylee. Oyunu Epic Games Store’dan yarın 19.00’a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyip, daimi sahibi olabilirsiniz. Bu macera platform oyununun Epic Games sayfasına ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Yazısı

Yooka ve Laylee, bir karma platform macerası için geri dönüyor

Yooka & Laylee, Playtonic Games’in yepyeni platform macerasıyla geri döndü! Hayırsız baş düşmanları Capital B’ye karşı dost ikilinin durumu kurtarmak için bir kez daha harekete geçmesi gerekiyor.Kötü kalpli Capital B’nin arı krallığının tamamını köleleştirmek amacıyla “Hivemind” cihazını kullanma planını engellemek için kahramanlarımızın mücadeleyi Capital B’nin “Çıkmaz” Sığınak’ına taşıması gerekiyor.İşler zor görünüyor ancak Kraliçe Phoebee ve Royal Beettalion’ın yardımı ile Yooka ve Laylee’nin şansı olabilir!

2.5D Platform!

Her seviye, güzel ve zengin görselleri ayrıntılı ve derinlikli bir şekilde sunuyor. Yooka, Laylee ve renkli karakterlerin tamamı (iyi ve kötü), çarpıcı 2.5D’de gerçekleştirildi.

3D Üst Dünya!

Üst dünya, seviyeden seviyeye atlamak için bir merkez değil, aksine tamamen ayrı bir oyun deneyimi sunuyor! Hedefleri ve bulmacaları tamamlayarak daha fazla 2D seviyeyi keşfedin ve kilidini açın, Royal Beettalion arılarını kurtarın ve toplanabilir nesneleri bulun.

Alternatif Seviye Durumları!

Bir seviyeyi çözdüğünüzü mü düşünüyorsunuz? Bir de alternatif durumda deneyin! Yeni manzaralar yaratmak için üst dünyayı ters yüz edin. Elektrik bağlantısı kurun, suya daldırın, dondurun veya kökten değişen görevler için kelimenin tam anlamıyla baş aşağı çevirin.

Çıkmaz Sığınak’taki Arıları Serbest Bırakın!

Oyuncular, Capital B’nin Çıkmaz Sığınak’ında diledikleri zaman mücadele etmekte özgürdür ancak Royal Beettalion’ın yardımı olmadan bu pek kolay olmayabilir.Seviyeleri tamamlayarak onları serbest bırakın, böylece Capital B’nin alçak tuzaklarıyla karşılaştığınızda sizin savunma hattınıza katılsınlar!

Sistem Gereksinimleri

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows 7 SP1 64-bitİşletim SistemiWindows 10 64 bit
İşlemciIntel Core i3-2125 veya AMD A8-6600KİşlemciIntel Core i5-2550 veya AMD FX-8120
Bellek6 GB RAMBellek7 GB RAM
GrafiklerGeForce GTX 650 veya Radeon HD 5770GrafiklerGeForce GTX 660 veya Radeon R9 270
Depolama6 GB kullanılabilir alanDepolama8 GB kullanılabilir alan

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu