Söylenti! Destiny Karakterleri Fortnite’a Gelebilir

Serhat Uzun
Serhat Uzun
2 Dk Okuma Süresi

Fortnite’ın yaptığı işbirlikleri ile oldukça fazla göz önüne geldiğini hepimiz görüyoruz. Street Fighter ve Tomb Raider gibi oyunlar, Terminatör gibi filmler ve hatta bazı ünlüler (oyunda Bruno Mars’ın kendi kostümü var) bile oyunun içerisinde yer alıyor.

Destiny Karakterleri Fortnite’a Gelebilir

Şimdi ise Epic Games ve Bungie arasındaki bir işbirliğinin söylentileri yayılıyor. Destiny 2’nin bu ay gelen son genişleme paketi The Witch Queen ile Destiny kostümleri Fortnite için yolda olabilir.

Henüz bu konuda resmi bir onay alamadık ama bununla ilgili bazı planların olduğunu gösteren birkaç işaret var. Şimdilik, sizlere bildiklerimizi aktarmaya çalışacağız.

Destiny Bulletin isimli Twitter hesabı kısa süre önce Epic Games’in popüler Battle Royale oyunu için yaptığı yeni anketin ekran görüntüsünü tweetledi. Anketteki sorunun şıklarına göz gezdirdiğimizde, Destiny’de yer alan Drifter, Titan, Hive ve Failsafe gibi karakterlerin de adlarını görüyoruz. Diğer şıklara baktığımızda da Assassin’s Creed’den Alexios, The Legend of Zelda’dan Link ve Ganondorf, Mass Effect’ten Samara ve daha fazlası yer alıyor.

Bu durum Destiny karakterlerinin Fortnite‘ta oynanabilir hale gelebileceğini düşündürebilir ancak bu, yalnızca Epic Games’in pazar araştırması da olabilir. Epic veya Bungie henüz bu anket hakkında resmi olarak yorum yapmadığı için şu anlık elimizdeki bilgiler bunlarla sınırlı kalıyor. Ancak konu ile ilgili yeni bilgiler geldiği gibi sizleri haberdar edeceğiz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
MisteRNOOB Youtube Ekip Lideriyim. 16 yıldır oyun oynuyorum. Atari ile başlayan bu serüvenim hala devam etmekte.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir