Detroit: Become Human PC İçin Yayınlandı

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Detroit: Become Human PC İçin Yayınlandı Hemde İlk Bölüm Ücretsiz

Daha önce Playstation için çıkış yapan ve bugün itibariyle PC için Epic Games Store üzerinden çıkışını gerçekleştiren Detroit: Become Human, ayrıca oyunu denemeniz için ilk bölümünü demo olarak yükleyip, ücretsiz olarak oynamanıza olanak sağlıyor.

Quantic Dream’in gerek grafikleriyle gerekse de konusu ile başarı yakalamış, Türkçe alt yazı desteğine sahip bu oyunun demosuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken oyunun demo sürümünü kütüphanenize eklemek ve indirmek. Oyunun normal sürümünün fiyatı ise 142.00 TL.

Tanıtım Yazısı

Detroit 2038. Teknolojinin geldiği son noktada, insan benzeri androidler her yerdeler. İnsan gibi konuşabiliyor, hareket edebiliyor ve davranabiliyorlar, ancak onlar insanlara hizmet eden makineden fazlası değiller.

Üç farklı android ile oynayın ve dünyayı onların penceresinden kaosa (belki de bizim geleceğimiz böyledir) sürüklenmekten kurtarın. Vereceğin kararlar, oyunun alacağı şekli ve nasıl dallanıp budaklanacağını belirleyecek.

Ahlaki ikilemlerle karşılaşacak ve kimin yaşayıp kimin öleceğine karar vereceksin. Detroit’in geleceğini ve insanlığın kaderini nasıl etkileyeceğinizle ilgili binlerce tercih ve onlarca olası son mevcut.

Sistem Gereksinimleri

MinimumÖnerilen
İS Windows 10 (64 bit)İS Windows 10 (64 bit)
İşlemciIntel Core i7-3770 @ 3.4 GHz veya AMD FX-8350, 4.2 GHzİşlemcii5-8400 @ 2.8GHz veya Ryzen 5 1600
Bellek8GB RAMBellek16GB RAM
EkranNvidia GeForce GTX 780 veya AMD Radeon HD 7950EkranNvidia GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 580
Video RAM 3GB veya daha fazlaVideo RAM 4GB veya daha fazla

Desteklenen Diller

  • İngilizce / Fransızca / Almanca / İtalyanca / İspanyolca / Felemenkçe / Portekizce / İsveççe / Danca / Norveççe / Fince / Rusça / Lehçe / Japonca / Korece / Geleneksel Çince / Yunanca / Çekçe / Macarca / Hırvatça / İspanyolca (Meksika) / Portekizce (Brezilya) / Türkçe / Arapça
Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir