Kategorilendirilmemiş

Detroit: Become Human PC İçin İlk Ekran Görüntüsü

Detroit: Become Human PC versiyonunun İlk Ekran Görüntüsü Yayınlandı

PS4 platformunda oyunculardan olumlu not alan ve PC platformuna gelmesi dört gözle beklenen Detroit: Become Human oyunun PC versiyonunun ilk ekran görüntüsü yayınlandı.

Quantic Dream CEO’su David Cage, Detroit: Become Human’ın PC versiyonuna ait ilk ekran görüntüsünü paylaştı.

David Cage ayrıca açıklamasında PC versiyonu ile ilgili son düzenlemeleri yaptıklarını ve çok yakında oyun ile ilgili bir duyuru yapacaklarını da belirtti. Bu duyuru çıkış tarihi ile ilgili olabilir. Oyuna Epic Games Store‘da ön siparişle 142.00 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı
ÖZGÜRLÜĞÜN BEDELİ VARDIR

“Detroit 2038. Teknolojinin geldiği son noktada, insan benzeri androidler her yerdeler. İnsan gibi konuşabiliyor, hareket edebiliyor ve davranabiliyorlar, ancak onlar insanlara hizmet eden makineden fazlası değiller.Üç farklı android ile oyna ve dünyayı onların penceresinden kaosa (belki de bizim geleceğimiz böyledir) sürüklenmekten kurtar. Vereceğin kararlar, oyunun alacağı şekli ve nasıl dallanıp budaklanacağını belirleyecek.Ahlaki ikilemlerle karşılaşacak ve kimin yaşayıp kimin öleceğine karar vereceksin. Binlerce tercih ve onlarca olası son ile Detroit’in geleceğini ve insanlığın kaderini nasıl etkileyeceksin?”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu