Devolver Digital Yeni Çok Oyunculu Hayatta Kalma Oyunu Wizard With A Gun’ı Duyurdu

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

E3’ün Devolver’s MaxPass+ etkinliğinde duyurulan Wizard With A Gun, oyunculara çok oyunculu sandbox macerası sunuyor. Oynanış ve grafikler ise oldukça Don’t Starve’a benzemekte. Net tarih verilmese de, oyun 2022’de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Umarız yakın zamanda oyun için detaylı oynanış videosu görürüz…

Wizard With A Gun, 2022‘de Nintendo Switch ve PC için çıkışını yapacak.

Oyunun Tanıtım Bülteninden

Silahlı Sihirbaz, tehlikeli yaratıklar ve gizemli gizemlerle dolu büyülü bir vahşi doğada geçen çevrimiçi bir kooperatif sanal hayatta kalma oyunudur. Bilinmeyeni keşfederken uygun gördüğünüz şekilde sihirbazınızı toplamak, yapmak ve donatmak için yalnız veya arkadaşlarınızla bir yolculuğa çıkın. Kule eviniz için dikkatlice silahlar, mermiler ve mobilyalar tasarlayın, ancak kullandığınız sihir kontrolünüz dışında yükselirken hepsini yakmamaya çalışın…

ÖZELLİKLERİ

Büyülü Silah Özelleştirme

Dünyadan kaynaklar toplayın ve silah cephaneliğiniz için benzersiz büyülü mühimmat üretin. Atışı, patlama yarıçapını, mermi izini ve hatta yaratığın durumunu değiştiren amaçlanan veya şaşırtıcı efektler için öğeleri birleştirin.

Özelleştirilmiş Kaprisli Sihirbazlar

Büyüleyiciniz için cübbe ve şapkalardan zırh ve aksesuarlara kadar göz kamaştırıcı bir gardırop yaratın – kesinlikle etkileyeceği bir şekilde işlevsel ve modaya uygun.

Rastgele Üretilmiş Biyomlar

Dünyanın çöller, bataklıklar, tundralar ve çayırlarla dolu yeni bölümlerini keşfedin ve ortaya çıkarın – hepsi dünya parçalandıktan sonra uzayda ve zamanda gevşek bir şekilde yüzer. Dünyayı sıfırlamak ve bir zamanlar tanıdık topraklara yeni bir düzen bulmak için bir kez daha ortaya çıkmak için kulenizin güvenliğinden kozmik gücü serbest bırakın.

İşbirlikçi Macera

Kule binanızda kaynakları, sihri ve yaratıcılığı birleştirmek için çevrimiçi ortak oyunda tek başına veya dört adede kadar sihirbazla hayatta kalın. Ya da sadece birlikte yanmasını izleyin – seçim sizin.

Sistemik Oynanış

Yeni büyü kombinasyonlarını deneyin ve bunların düşmanları ve çevrenizdeki dünyayı nasıl zor yoldan etkilediğini öğrenin. Yaratıcı düzenlemeler, düşmanlarınızı bunaltacak güçlü kreasyonlara yol açabilirken, birbirine bağlı olmayan birleştirmeler felaket için bir reçete olabilir!

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir