Blizzard, Diablo 2 Resurrected’in Açık Betaya Çıkacağını Duyurdu

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Diablo hayranları için beklenen vakit geliyor. Blizzard sevenler, çok yakında tekrardan kült hack’n’slash oyunun görsel anlamda iyileştirilmiş versiyonu olan Diablo 2: Resurrected’ı deneyebilecekler.

Diablo 2’nin çok oyunculu açık betası bu yılın Ağustos ayında planlanıyor. Görsel anlamda Diablo 2’yi günümüz standartlarına uygulayan Resurrected, daha önceden de beta sürümleri için açılmıştı. Yedi tane karakter sınıfı seçebildiğimiz bu oyunda ise Lord of Terror’u, Diablo’yu alt etmek nihai hedefimiz. Hikaye anlamında pek bir değişiklik içermemesinin yanında oyuncular, tekrardan Harrogath’dan Pandemonium Fortress’a kadar uzanan bir yolculuğa çıkacaklar.

Diablo 2

Diablo 2 gibi bir ikonu oynayamayanlar için bir şans daha geliyor

Oyunun açık beta tarihi henüz kesin olmasa da geliştiriciler, oyunu erken sipariş verenlere öncelik tanınacağını belirttiler. Bunun yanında açık betada: amazon, barbarian, sorceress, druid and paladin sınıflarının test edileceği de duyuruldu. Son olarak oyunla alakalı bir fragman da yayınlandı. Eğer bu sınıflar sizi kesmediyse, bu haberimizdeki oyun içine gömülmüş ve oyunculardan saklanmış gizli sınıflara da göz atabilirsiniz.

Şimdiden açık betaya katılamayacağını düşünenlerin de dert ve tasası olmasın zira Diablo 2: Resurrected, 23 Eylül tarihinde; PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkış yapacak.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir