Diablo Immortal Bekleyenlere Kötü Haber

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Blizzard Entertainment’ın 1997’den beri devam ettirdiği Diablo fırtınasının son ürünü olan mobil oyun Diablo Immortal’dan kötü haber var.

Diablo Immortal’a ne oldu?

2018’de ilk kez duyurulan ve hayranların adeta yerden yere vurduğu Diablo Immortal, iyisiyle kötüsüyle her zaman merak edilen ve içten içe de beklenen bir oyun oldu. Kendinden önceki Diablo oyunların aksiyon rol yapma ögelerini doğru bir şekilde yakalamaya ve oturtmaya çalışan Immortal’ın alfa testleri de eski oyunlara bağlı kaldığını yansıtıyordu. Oyunun iyi bir biçimde optimize edileceği ve bu sayede oyuncuların PC’de ya da mobilde oynadıklarını neredeyse anlayamayacakları lanse ediliyordu. Nitekim Blizzard, oyunun hala 2021 yılı içerisinde çıkacağını söylemişti.

Diablo Immortal

Blizzard Entertainment’tan gelen bir güncelleme ile birlikte oyunun, 2022’nin ilk yarısına ertelendiği resmen duyuruldu. Oyunun her bir noktasını geliştirmek isteyen ve özellikle PvP ve PvE oynanışına önem veren geliştiriciler, kontrolcü desteği ve karakter gelişimi gibi teknik konuların da oturtulması gerektiğini söylüyor.

Öte yandan oyunu yerden yere vuran sağlam Diablo hayranları, Immortal çıktığında da eminiz ki vurdumduymazlık yapmayacaklardır.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image