Dieselpunk Temalı Oyun Marauders Duyuruldu

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Small Impact Games tarafından geliştirilen ve Team17‘nin yayıncılığını üstlendiği, Escape From Tarkov benzeri dieselpunk temalı oyun olan Marauders duyuruldu. Taktiksel nişancı olarak geliştirilen oyunun sadece PC için çıkış yapacağı açıklandı.

Geliştirici firma Small Impact Games daha önceden The Black Death isimli bir MMORPG oyunu ile karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise bambaşka bir tür de oyun geliştiriyor. Geliştirilen bu Marauders isimli oyun, sadece PC için Steam üzerinden çıkış yapacak. Ancak henüz çıkış tarihi belli olmuş değil.

Marauders Nasıl Bir Oyun Olacak?

Oyun, bilim kurgu evreninde geçen, taktiksel birinci şahıs çok oyunculu nişancı oyunu. Bir uzay korsanı olarak, düşmanlarla savaşmak, ganimetler toplamak, yeni silahlar ve teçhizatlar üretmek ve hayatta kalmak için tek başınıza veya en fazla 3 oyuncudan oluşan bir ekiple maceraya atılabileceksiniz.

Oyun, I. Dünya Savaşı’nın hiç bitmediği, Dünya’nın kırılma noktasına kadar sanayileştiği ve insanların birçoğunun yıldızlara kaçtığı, 1990’ların alternatif bir dünyasında geçiyor. ‘Marauders’ olarak bilinen paralı uzay askerleri olarak, oyuncular ellerinden gelen her şeyi kurtaracak ve gerekli şekilde hayatta kalmak için düşman bölgelerinde gemilerini hazırlayacak ve yönetecekler.

Duyuru Fragmanı

Oyun İçin Yayınlanan Görseller

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir