Oyun Haberleri

Dijital ve Ücretsiz Olarak Düzenlenecek E3 2021 Etkinliğinin Tarihleri Belli Oldu

Etkinlikte birçok dev firma boy gösterecek...

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz yıl pandeminin etkisi ile E3 2020 düzenlenememişti. Bu yıl ise Entertainment Software Association (Eğlence Yazılımları Derneği), E3 2021’in 12-15 Haziran tarihleri ​​arasında yalnızca dijital bir etkinlik olarak gerçekleşeceğini duyurdu.

Etkinliğe katılacak şirketler arasında Capcom, Koch Media, Konami, Nintendo, Microsoft, Take-Two Interactive, Ubisoft ve Warner Bros. Interactive Entertainment gibi devler bulunuyor ve gelecekte daha fazlası da bu listeye eklenecek. Activision-Blizzard, Electronic Arts ve Sony şu an için etkinliğe dahil olmuş gözükmüyor ancak ilerleyen günlerde katılım sağlarlar mı bilemiyoruz.

Geliştiricilerin en son haberlerini ve oyunlarını sergileyeceği E3 2021 etkinliği açıklanana göre herkes için ücretsiz olarak düzenlenecek.

Ayrıca Entertainment Software Association başkanı ve CEO’su Stanley Pierre-Louis bir basın bülteninde;

Yirmi yıldan fazla bir süredir E3, video oyun endüstrisinin sunduğu en iyi şeyleri sergilerken, aynı zamanda dünyayı oyunlar yoluyla birleştiren en önemli mekan oldu. Bu yılki E3’ü daha kapsayıcı bir etkinliğe dönüştürüyoruz, ancak yine de bu etkinliği video oyunlarının vazgeçilmez merkezi haline getiren büyük tanıtımlar ve içeriden gelen fırsatlarla hayranları heyecanlandırmaya çalışacağız” açıklamalarında bulundu.

Kaynak
Gematsu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu