DiRT 5’in Kariyer Modu ile Alakalı Oynanış Videosu Yayınlandı

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

DiRT 5’in Kariyer Modu ile Alakalı Oynanış Videosu Yayınlandı

Yarış oyunlarının sevdalılarının yüzlerini güldürecek bir haber! Codemasters tarafından geliştirilen popüler ralli oyunu DiRT 5’in oynanış videosu yayınlandı.

Codemasters’ın geliştirdiği ralli oyunu DiRT, bugünkü konumu itibariyle oldukça önemli bir yere sahip oyuncuların kalbinde. Uzun süredir üzerinde çalıştığı bilinen DiRT 5’in önce çıkış tarihi açıklandı ve bugün itibariyle de kariyer moduyla alakalı bir video yayınlandı.

Dirt 5 Duyuruldu

Yayınlanan videoda oyunun baş tasarımcısı Michael Moreton, oyunun kariyer moduyla alakalı bilgiler veriyor. Moreton’un dediklerine göre toplam 130 etkinliği kapsayacak 5 bölüm geliyor ve bu bölümlerden her biri bir ülkede geçiyor. Oyuncular aynı zamanda oynamak istedikleri bölümleri seçebilecekler ve böylelikle ana etkinliğin kilidini açabilecekler. Brezilya’dan tutun da Fas’a kadar birçok ülkenin pistlerinde yarışma imkanı sunan DiRT 5, ayrıca “Throwdown” adı altında bir zorluk sistemi ve 4 oyuncuya kadar çoklu oynanış da sunuyor. Bunun yanında videoda dikkat çeken özelliklerden biri de grafikler ki bizce gayet gelişmiş ve alımlı duruyor.

DiRT 5, 9 Ekim’de PC, PS4 ve Xbox One için yayınlanacak. Piyasaya çıktıktan sonra yeni jenerasyon platformlar için de yayınlanacak. Kariyer moduyla alakalı tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir