Discord’a Youtube İçin Birlikte İzle Özelliği Geliyor

Anıl Er
Anıl Er
1 Dk Okuma Süresi

Kısa bir süre önce YouTube, Discord ve Rythm’deki popüler müzik botlarını kullanılamaz hale getirdi. Sonuç olarak, her iki proje de faaliyetlerine son verdi. Rythm’in yaratıcıları bunu beklediklerini ve bu nedenle başka bir proje geliştirdiklerini açıkladılar.

Discord da bu duruma karşı pasif kalmadı ve şu anda müzik deneyimlerinin kaybını değiştirmenin bir yolunu bulabilecek bir özelliği test ediyor. Birlikte izle özelliğini YouTube’a entegre ediyor. Bu sayede birlikte video izlememizi ve müzik dinlememizi sağlayacak.

discord youtube

Discord Birlikte İzle Özelliği Nasıl Olacak?

Yeni özelliğin kabaca sesli konferanslar sırasındaki akışa benzemesi bekleniyor, bunun yanında her katılımcı bir YouTube videosunun bağlantısını listede sıraya ekleyebilecek. Oynatmayı kontrol etmek de herkes için mümkün olacak.

Bu özellikler müzik botunun kontrol edilme şeklini biraz andırıyor. Ancak bunların aksine birlikte izlenin dezavantajı ise  YouTube reklamları olacak. Bu işlev, şimdilik seçilen birkaç sunucuda test ediliyor. Eğer ilgileniyorsanız, DiscordGamesLab’ı ziyaret edebilirsiniz. Birlikte izle önümüzdeki birkaç hafta içinde daha yaygın bir şekilde kullanılabilir olacak.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Çıkış yılı, türü fark etmeksizin her oyunu deneyen, bunların yapılışı ve tekniğiyle de ilgilenen eski kafa bir "oyuncu" anil_er@hotmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image