Yaşam Simülasyonu Disney Dreamlight Valley Duyuruldu

Zengin hikayelerle dolu yaşam simülasyonu türünde olacak Disney Dreamlight Valley'de Disney ve Pixar karakterleri yer alacak.

Kaan Can Özalp
Kaan Can Özalp
2 Dk Okuma Süresi

Gameloft, hem eski hem de yeni Disney ve Pixar karakterlerinin yer aldığı yaşam simülasyonu oyunu Disney Dreamlight Valley’i duyurdu. Ayrıca oyun için bir de duyuru fragmanı yayınlandı.

Disney Dreamlight Valley, çeşitli görevler, keşifler ve ilgi çekici etkinlikler içeren zengin bir yaşam simülasyonu oyunu olarak geliyor. Kendi karakterimizi istediğimiz gibi oluşturacağımız, yer yer görev ve etkinlik yapacağımız, canımız sıkıldığında da WALL-E ile bahçe işleriyle uğraşıp, Fare Remy ile yemek yapıp veya Goofy ile de arkamıza yaslanıp, balık tutabileceğiz ve bunun gibi bir çok karakterle zamanımızı geçirebileceğimiz bir oyun olacak.

Disney Dreamlight Valley, PS5/PS4, Xbox Series S/X, PC ve Nintendo Switch platformlarına çıkış yapacak. Ancak oyunun şimdilik ne zaman çıkacağı belli değil.

Disney Dreamlight Valley Tanıtım Bülteni

Bu yeni yaşam simülasyonu macera oyununda zengin hikâyeler keşfederken ve Disney ile Pixar’ın Kahramanları ve Kötüleri ile birlikte mükemmel yerleşim yerini kurarken Disney’in büyüsüyle dolu bir dünyayı keşfet. Disney Dreamlight Valley’ye Hoş Geldin.

Disney Dreamlight Valley, hem eski hem de yeni Disney ve Pixar arkadaşlarının yer aldığı görevler, keşifler ve ilgi çekici etkinlikler içeren zengin bir yaşam simülasyonu ile macera arası türde bir oyundur.

Bir zamanlar cennet gibi bir diyar olan Dreamlight Valley, Forgetting (Unutkanlık) gelene kadar Disney ve Pixar karakterlerinin uyum içinde yaşadığı bir yerdi. Night Thorns (Gece Dikenleri) tüm diyara yayıldı ve bu büyülü yere bağlı harika anıları kopardı. Gidecek başka bir yeri olmayan Dreamlight Valley’in umutsuz sakinleri, Dream Castle’da (Rüya Kalesi) kilitli kapılar ardında çekildi.

Şimdi bu dünyanın hikâyelerini keşfetmek ve büyüyü Dreamlight Valley’ye geri getirmek senin görevin!

Bu makaleyi paylaş
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir