PC

Doom Eternal Horde Modu 13 Eylül’de Yayınlacak

Doom Eternal Horde Modu 13 Eylül’de Yayınlacak

Mod yapımcısı “proteh”, Doom Eternal için belli bir süredir Horde Modu üzerinde çalışıyordu. Modcuya göre oyun Horde modu ile bir dizi “wave’den” yani dalga sisteminden oluşacak. Doğal olarak da her dalga bir öncekinden daha zor olacak. Oyuncular ilk raund, neredeyse hiç ekipmanı olmadan oyuna başlayacaklar, sadece pompalı tüfekleri ve zıplama botları olacak. Sonuçta, dalgaları temizledikçe tam donanımlı bir katile dönüşecekler. Dahası, final dalgasında oyundaki hiçbir arenada daha önce yapmadığınız şekilde yeteneklerinizi test edeceksiniz.

Doom Eternal Horde Modu 13 Eylül’de yayınlanacak. Aşağıda, temel özelliklerini ve bununla alakalı iki oyun videosunu bulabilirsiniz.

Keyfini çıkarın ve daha fazlası için takipte kalın!

Doom Eternal Mod Özellikleri

-Her turdan sonra cephane, silahlar, ekstra canlar, yükseltmeler, nöbetçi kristaller, silah modları ve puanlar alacağınız dalga tabanlı horde (sürü-kalabalık) mod oynanışı.

-Her dalga bir öncekinden daha zor olacak ve çoğu zaman size başa çıkmanız gereken yeni düşmanlar sunacak. Bazı düşmanların güçlendirilmiş versiyonlarıyla savaşacağınız “boss dalgaları” olacak.

-Müzik, biraz çeşitlilik eklemek için oyundaki mevcut tüm şarkılar arasında dönecek.

-Son dalga, ne kadar süre hayatta kalabileceğinizi görmek için savaşmanız gereken, hiç bitmeyen çok zorlu bir arena olacak.

-Bazı dalgalar için, savaşmanız gereken düşmanlara bağlı olarak işleri biraz daha renklendirmek için bazı aksesuarlar eklenebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu