KONSOL

Dört Oynanabilir Karaktere Sahip Suicide Squad: Kill the Justice League Duyuruldu

Dört Oynanabilir Karaktere Sahip Suicide Squad: Kill the Justice League Duyuruldu

Warner Bros, Rocksteady stüdyosunun yapımı olan Suicide Squad filminden esinlenilen oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League i resmen duyurdu. Bu duyuruda oyunu oynamak isteyenlere önemli bir uyarı var. Suicide Squad: Kill the Justice League yalnızca yeni nesil platformlarda çıkacak ve 2022’de yayınlanacak.

Oyunla ilgili olarak Batman: Arkham serisinin yapımcıları yepyeni bir aksiyon-macera nişancı oyunuyla oyuncuların takdirini kazanmak için geri döndüler. DC Universe’deki en tehlikeli kötü adamlar bir araya gelerek yeni bir görev üstleniyor: Justice League öldür ve  Metropolis’te kaos yarat. Bu oyunda Suicide Squad sizsiniz, yani yapacaklarınızı belirlemek size kalmış.

Suicide Squad: Kill the Justice League, Rocksteady’nin karakter odaklı hikaye oyununu üçüncü şahıs nişancı aksiyonuyla birleşiminden oluşuyor. DC Universe’de geçen orijinal bir anlatıya sahip olacak Suicide Squad: Kill the Justice League, zengin detaylara sahip bir açık dünya Metropolis’inde geçiyor.

Oyunun Hikaye kısmı ise, Dünya’yı kurtarmak ve dünyanın en büyük DC Süper Kahramanları Justice League’i öldürmek için imkansız bir görevi üstlenmesi gereken Suicide Squad üyeleri Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang ve King Shark’tan oluşuyor.  Kafalarına yerleştirilmiş ölümcül patlayıcılarla zaptedilen dört DC Süper Kötü’sünün hepsinin bir araya gelip bu amansız görevi Amanda Waller’ın rezil Görev Gücü X’in bir parçası olarak yerine getirmekten başka seçeneği yok.

Oyuncular, ister tek oyunculu olarak kendi başlarına oynarken, ister karakterler arasında geçiş yaparak; isterse de çok oyunculu yani multiplayer şeklinde arkadaşlarıyla takım kurarak deneyimlerini kişiselleştirebileceklermiş.

Son olarak, Suicide Squad: Kill the Justice League’deki oynanabilir karakterler Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang ve King Shark olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni nesil için çıkış yapacak oyunun çıkış tarihi ile ilgili net bir açıklama yapılmasa da 2022 yılında oyun severlerle buluşması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu