PCKONSOL

Dr.Dre ve DJ Pooh GTA Online’da!

Dr.Dre bugün yayınlanan GTA Online: Cayo Perico Heist’da görüldü. Grand Theft Auto Online’ın bugün yayınlanan Cayo Perico soygun güncellemesinin sürprizi, efsanevi rapçi ve yapımcı Dr.Dre, diğer sanatçı DJ Pooh ve plak yöneticisi Jimmy Iovine ile birlikte görüldü. Hiç beklemediğimiz anda Dr.Dre, DJ Pooh ve Jimy Lovine görmek biz oyuncular için hoş bir sürpriz oldu.

Gerçek adı Mark Jordan olan DJ Pooh, GTA V ve GTA Online için danışman ve yazar olarak geri dönmeden önce Grand Theft Auto: San Andreas üzerine yazmış ve ortak yapımcı olarak Rockstar ile uzun süredir birlikte çalışmaktadır.

Cayo Perico güncellemesinin 15 Aralık’ta piyasaya sürülmesi aynı zamanda Dr. Dre’nin şimdiye kadar yapılmış en iyi hip-hop kayıtlarından biri olan ilk solo albümü The Chronic’in orijinal çıkış tarihidir. Tarih tesadüf olabilir veya olmayabilir, bilemeyiz.

Sam Houser’ın Rockstar için hayali her zaman Def Jam Records kadar havalı bir stüdyo markası ve bu kültürün bir parçası gibi hissettiren bir şey yaratmaktı. Rockstar bu noktayı çoktan geçti ancak bunun gibi detaylar, GTA’nın gerçekliğimize ne kadar yakın olduğunun bir hatırlatıcısı.

Sam Houser:  “Cayo Perico Heist, herkesi mümkün olan en güvenli şekilde parti yapmak ve dans etmek için bir araya getirme yolumuz ve aynı zamanda oyunculara şimdiye kadarki en büyük ve en iyi Heist’imizi yapma şansı veriyor. Zor ve zorlu bir yıl oldu ve herkesin eğlenebileceği bir şey yapmak istedik – oynamanız için gerçekten heyecanlıyız.”

Cayo Perico Heist bugün yayınlandı ve oyunculardan iyi geri dönüşler aldı. Umarız Rockstar bu başarısını devam ettirir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu