Dragon Age Serisi Hakkında “Her Şeyi” Öğrenmek İstiyorsanız Bu Liste Sizlik!

Dragon Age'e tamamıyla hakim olmak istiyorsanız buraya gelin.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Oyun serileri hakkında bazen her şeyi öğrenmek isteriz. Özellikle o serinin yeni bir oyunu çıkacaksa ondan önce yaşanmış her olayı, arka plan hikayesini bilmek ve lore kısmına hakim olmak isteriz. Bu, biraz zahmetli bir iştir keza bu seriler genellikle birçok kitap, film, kutu oyunu, animasyon ve daha pek çok eseri deneyimlemek gerektirir.

Dragon Age: The Veilguard’ın çıkışına çok az bir vakit kalmış olabilir ama benim gibi seriye hakim olmak isteyip nereden başlayacağını bilemeyenler için harika bir arşiv gün yüzüne çıktı.

X üzerinde The Archivist isimli kullanıcı, BioWare’in Dragon Age ile alakalı her şeyini (yanlış duymadınız) listeledi ve bunu da herkese açık olarak paylaştı. The Archivist, böylelikle seriyle alakalı her bir bilginin korunabileceğini söylüyor.

Google Doc üstünden ulaşabileceğiniz bu listede; kısa filmler, kitaplar, diziler, oyunlar, kısa hikayeler ve çok daha fazlası bir kronolojik sıralamayla sunuluyor. Ek olarak bu kısa filmlerin, hikayelerin ve kitapların PDF linkleri de bulunuyor. Böylelikle vakit kaybetmeden okumaya ve izlemeye başlayabileceksiniz.

The Archivist’i şahsım adına kutluyor ve bu kollektif çalışmasını herkesle paylaşmasından dolayı ona teşekkür ediyorum.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir