Dragon’s Dogma 2 İçin Detaylı Bir Fragman Yayınlandı

Dragon's Dogma 2 için oyunun dünyasına ve çeşitli mekaniklerine bakış atan yeni bir fragman yayınlandı.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Oyun dünyasının sevilen etkinliklerinden biri olan ve sayısız yeni duyuruya ev sahipliği yapan PlayStation Showcase, bugün itibariyle TSİ 23:00’da başladı. Bağımsız oyunların yanında PS5 ve VR2’ye odaklanan yeni yapımlar ve eski oyunları oyun severlere güncel olarak gösterildi.

Dragon’s Dogma’nın 10. yıl dönümünün kutlandığı etkinlikten sonra Capcom, yenilenmiş grafiklere sahip serinin ikinci oyunu Dragon’s Dogma 2 için oynanış sekansları da bulunan detaylı bir fragmanla yayınladı.

Dragon’s Dogma 2 hakkında ne biliyoruz?

İlk oyuna kıyasla RE Engine’den dolayı yenilenmiş grafiklere ve animasyonlara sahip olan Dogma 2, Dragon’un sesinin kayıp anıların sisinde yankılandığı bir yer altı hapishanesinde başlarken Arisen’ın karanlık geleceğini konu alıyor.

Önceki yapımda olduğu gibi başka karakterlerin ana karaktere eşlik ettiği piyon sistemi de bu oyunda yer alacak. Elbette piyonlar, geliştirilmiş yapay zekalar tarafından kontrol edilerek kombat kısmını çeşitlendirecektir.

Dragon’s Dogma 2, PS5 platformuna özel olarak çıkış yapacak.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir