Draw Distance ve Paradox Interactive Ortaklığından Bu Kez RPG Oyunu Geliyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

2019 yılında, Serial Cleaner adlı bir oyun için Polonyalı stüdyo Draw Distance’ın (eski adıyla iFun4all) Paradox Interactive ile bir ortaklık kurduğu haberi çıkmıştı. Bu ortaklık çok geçmeden devam edip iki aynı evrende geçen Vampire: The Masquerade – Coteries of New York and Vampire: The Masquerade – Shadows of New York oyunlarına hayat vermişti.

İki oyun çok güzel yapımlar olmasa da stüdyoların beklentilerini karşılamıştı. Birkaç gün önce Krakow menşeili stüdyonun başkanı Micha Mielcarek’e göre ise kod adı Project Cardinal olan yeni bir oyun yolda.

StockWatch.pl sitesine göre Project Cardinal, Paradox Interactive’e ait bir RPG oyunu olacak. Oyunun hangi seriye bağlı olduğu bilinmese de tekrardan Vampire: The Masquerade IP’sine ait olacak gibi gözüküyor. Ancak bu oyun, geçtiğimiz iki yapımdan da daha büyük ve detaylı bir şekilde planlanacakmış.

Mielcarek’in dediğine göre Paradox Interactive ile aralarındaki bu ortaklık, Draw Distance’ın isminin duyulmasına imkan tanıyacak ve piyasada adından söz ettirmelerini sağlayacakmış. Bekleyip göreceğiz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image