Driver Serisi Dizi Olarak Geri Dönüyor

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

Ubisoft, yıllar önce bir kenara bıraktığı Driver evrenini tekrar hayata döndürmek için yeni proje üzerinde çalıştığını duyurdu. Hemen heveslenmeyin proje yeni bir aksiyon yarış oyunu değil.

Driver Dizi Olarak Binge Platformunda Yayınlanacak

Ubisoft, Fransız yayıncı Binge ile ortak çalışarak serinin hayranlarına canlı aksiyon dizisi sunmayı planlıyor. Yapım, serinin ana kahramanı eski yarış pilotu FBI ajanı John Tanner‘ın bir suç örgütünü yok etme öyküsünü ele alacak.

Driver

Canlı aksiyon olacak TV dizisi, bu yıl gerçekleşen E3 etkinliğinde tanıtılan Binge yayın platformunda yayınlanacak. Bu platformdan ufak bahsetmek gerekirse, orijinal içerik üreticiler ile beraber projeler hazırlanıyor. Projelerin ilhamı ise en popüler video oyunların dünyalarından alınıyor. Hizmetin internet erişimine sahip her platform için önümüzdeki yıl başlatılması planlanıyor. Dizisinden, Ubisoft’un Film ve Televizyon Departmanı ile 2018 yılında yayınlanan hayran yapımı Uncharted filminin yönetmeni Allan Ungar sorumlu olacak.

Driver, 22 yıllık ömründe toplamda 19 milyon kopya satış adedine ulaşmayı başarmış bir seri. Ayrıca bu ay serinin son oyunu olan Driver: San Francisco’nun çıkışının 10.yıl dönümü. Umarız ki dizinin başarısı da oldukça yüksek olur.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir