Dune: Spice Wars İçin Multiplayer Güncellemesi Geldi

Shiro Games tarafından geliştirilen gerçek zamanlı strateji oyunu Dune: Spice Wars İçin multiplayer güncellemesi yayınlandı.

Bilal Yusuf Ersin
Bilal Yusuf Ersin - Yazar
2 Dk Okuma Süresi
Dune: Spice Wars

Frank Herbert’ın kaleminden çıkan çöl gezegeni Dune evreni üzerine yapılmış olan gerçek zamanlı strateji oyunu olan Dune:Spice Wars için sonunda çok oyunculu mod güncellemesi yayınlandı. Oyuna gelen bu çok oyunculu mod farklı ve çeşitli seçenekler sunuyor.

Gelen yenilikler içinde göze ilk çarpanlar arasında, oyuncuların artık kendi aralarında 2v2 veya toplam 4 kişiye kadar olacak şekilde herkesin tek başına olarak haritadaki geriye kalan insanlarla mücadele edebildiği mod bulunuyor. Aynı zamanda oyuncular çok oyunculu modlar içerisinde Atreides, Harkonnen, Fremen ve Smugglers sınıfları arasından istediklerini seçerek de mücadele edebilirler.

Bunların yanı sıra çevrimiçi mücadelelerde oyuncular, Dune’un ikonik solucanı, harita boyutları ve kazanma şartları gibi birçok seçeneği kendi zevklerine göre değiştirebilecek veya ekleyip çıkarabilecekler.

Ayrıca güncelleme, erken erişimde bulunan oyunun bazı önceden geliştirilmiş özelliklerini de tekrardan ele alıp düzeltme yoluna da gitmiş. Topluluklar arasındaki sinerjinin toparlanması; yeni politik bölgelerin eklenmesi, yeni politik olaylar ve bu olayları tetikleyen kararlar da aynı şekilde ele alınmış durumda.

Shiro Games tarafından geliştirilen oyun, Mayıs ayı içerisinde belirtilen erken erişim yol haritasının ilk adımı olan çok oyunculu içerik güncellemesini de böylece almış oldu. Belirtilen bir sonraki güncelleme ise bu yaz içerisinde gelecek ve oynanabilir yeni bir topluluğu erişime açacak.

Aynı zamanda yapım, ilgisini çekenler için şu an Steam üzerinde %20 indirim ile birlikte 139.00 TL’den 111.20 TL’ye düşmüş durumda.

Dune: Spice Wars Multiplayer Güncellemesi Fragmanı

Bu makaleyi paylaş
Takip et
:)
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir