Dungeons and Dragons Evreninde Geçen Yeni Bir Çok Oyunculu RPG Oyunu Geliyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

2019 yılında Montreal menşeili eski Ubisoft çalışanlarının kurduğu Tuque Games tarafından duyurulan Dungeons and Dragons: Dark Alliance‘ın çıkış tarihi açıklandı.

Çoklu oyuncu sistemini merkeze alan RPG oyunu, Baldur’s Gate: Dark Alliance’ın ruhani devamı niteliğini taşıyacak ve Drizzt, Cattie-brie, Bruenor, and Wulfgar gibi ikonik karakterlerle Icewind Dale’da “Crystal Shard” isimli bir taşı arayan 30’dan fazla düşmanlarla savaşacaksınız.

Dungeons and Dragons: Dark Alliance, 50’den fazla ustalaşılabilir kombat yeteneği içeriyor ancak sayıya lütfen takılmayın, özellikle savaş esnasında kendisini butonlarda kaybedenler için bizce bulunmaz bir nimet. Görevleri hangi sırada ve ne şekilde tamamlayacağınız ise tamamen size kalmış. Bunun yanına bir de keşif olmazsa olmazımız diyor ve gizli odalar, çözülmek için bekleyen puzzle’lardan bahsetmiyorum bile.

İşte daha fazlası:

Durdurulamayan Düşmanları Alt Et – Dungeons and Dragons evrenine ait korkulası düşmanları; goblinleri, Beholder’ları, White Dragon’u ve daha fazlasını alt et ve hakimiyeti eline al.

Dostlarınla Savaş – Dört kişiye kadar çıkabilen ekibinle dinamik bir co-op deneyimine hazır ol, gerçek zamanlı kombat mekanikleriyle akıl almaz kombolar gerçekleştir.

Kahramanını Seç – Birbirinden özgün oynanışa ve yeteneklere sahip dört karakterden birini seç. Görevleri tamamla, yeni yeteneklerin kilidini aç, kazandığın eşyalarla hep daha zorunu başar.

Donmuş Topraklarda Cesaretini Topla – Soğuk ve ruhsuz Icewind Dale’da gezin ve Dungeons and Dragons dünyasına hayat ver. Kendi evini yaratıklardan kurtar.

Dungeons and Dragons: Dark Alliance; PC (Steam), PS4, PS5, Xbox One, and Xbox Series X/S için çıkışını 22 Haziran’da gerçekleştirecek.

dark alliance 1

dark alliance 5

dark alliance 6

dark alliance 7 1152x648 1

dark alliance 8 1152x648 1

dark alliance 9

dark alliance 10

dark alliance 12 1152x648 1

dark alliance 11

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir