Haber

Dying Light 2 Hakkında Yeni Bilgiler Gamescom’da Ortaya Çıkacak

Bakalım Aiden'ın elleri ve ayakları silah olarak ne kadar güçlü...

Geliştirici Techland, Dying Light 2: Stay Human dünyasının derinliklerine dalarak yeni bilgiler öğrendiğimiz Dying 2 Know serisinin 3.bölümünü 26 Ağustos tarihinde Gamescom’da biz oyun severlere gösterecek.

Bu yılda tamamen dijital olarak gerçekleşecek olan Gamescom etkinliğinde, geliştirici ekip, parkur ve dövüş mekanikleri hakkında yeni bilgiler gösterecek. Tabii ki de sunumda bizlere yeni bir oynanış fragmanı ve oyun hakkında yeni bilgilerde göstermeyi ihmal etmeyecekler.

Bildiğiniz üzere parkur Dying Light oyunun en önemli mekaniklerinden birisiydi ve ikinci oyunda da böyle olacak. Dying 2 Know – Gamescom, parkur oynanışının nasıl geliştirip, ne gibi yenilikler eklediğine dair ayrıntılı bilgiler içerecek.

Etkinlikte oyunda kullandığımız silahları ve hikaye sırasında seçim yapmak zorunda olduğumuz tarafları yakından tanıyacağız. Ayrıca ana karakterimiz Aiden’ın elleri ve ayaklarının silah olarak ne kadar güçlü olacağını da sunum sırasında keşfedeceğiz. Dying 2 Know – Gamescom, bizlere oyunun sadece zombileri öldürmekten ibaret olmadığını bir daha gösterecek.

Dying Light 2 Stay Human hakkında daha fazla detayı 26 Ağustos TSİ 21:00’da gerçekleşecek olan Gamescom etkinliğinde göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu