PCKONSOL

Dying Light 2: Hayatta Kalanlar, 2021 İçin Başınızı Dik Tutun!

Techland, Dying Light resmi Twitter hesabından 2021 yılında Dying Light 2 için heyecanlandıran bir tweet paylaştı. Yapımcılar Tweet’de: “Hayatta kalanlar, bu gece kutluyoruz! 2021 için başınızı dik tutun!”

[better-ads type=”banner” banner=”7218″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”0″][/better-ads]

Bu tweet ile acaba bu yıl oyun çıkacak mı diye ufak da olsa bir heyecan yaşadık. Ancak kesin olarak Dying Light 2, 2021 yılında çıkacak diye bir şey yok. Ama ilerleyen zamanlarda oyunun resmi çıkış tarihi ile ilgili net bir bilgi alabiliriz. Zaten Techland’da geçtiğimiz günlerde bu yılın başlarında oyun hakkında yeni bilgiler paylaşacaklarını açıklamışlardı.

Dying Light devam oyunu ilk olarak E3 2018’de ortaya çıktı ve 100 saatlik içerik ve 15-20 saatlik bir hikaye vaat etti. Ancak geçen yıl oyun süresiz olarak ertelendi. İlk olarak 2019 için çıkış yapması planlanan oyun böylece ikinci kez ertelenmiş oldu.

Bu erteleme sonrası yapılan açıklamada CEO Pawel Marchewka şunları söylemişti: “Maalesef vizyonumuzu gerçekleştirmek için daha fazla geliştirme süresine ihtiyacımız var. Önümüzdeki aylarda paylaşacağımız daha fazla ayrıntı olacak ve daha fazla bilgiye sahip olur olmaz size geri döneceğiz.”

“Bu hoş olmayan haber için özür dileriz. Önceliğimiz, kendi yüksek standartlarımızı ve siz hayranlarımızın beklentilerini karşılayan bir deneyim sunmaktır.”

Bu devam oyunla ilgili yeni bilgilere muhtemelen önümüzdeki günlerde sahip olabileceğiz. Ancak bazı oyuncular çoktan bu oyundan umudunu kesmiş durumda. Umarız oyun biz oyunculara vaat ettiklerini sunar ve beklentilerimizi karşılar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu