Dying Light 2 İçin Ray Tracing Teknolojisini Gösteren Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Serhat Uzun
Serhat Uzun
1 Dk Okuma Süresi

Nvidia bugün CES 2022 kapsamında gerçekleştirdiği canlı yayın etkinliğinde Şubat ayında çıkışını yapacak Dying Light 2: Stay Human için yeni bir video yayınladı. Bu yayınlanan oynanış fragmanı oyunun Ray Tracing (ışın izleme) teknolojileri üzerine odaklanıyor.

Dying Light 2 RTXOn Oynanış Fragmanı

Dying Light 2 Stay Human, hikaye odaklı bir açık dünya aksiyon RPG’si. Bu sefer oyuncular, insanlığın virüse karşı mücadesindeki son kale olan the City’i ziyaret ediyor. Gelişmiş parkur mekaniği, oyuncuların uçsuz bucaksız açık dünyayı keşfetmelerine ve taktiksel savaşta ustalaşmalarını sağlayacak. Bu kayıp medeniyet, modern karanlık çağların getirdiği zorluklar yüzünden eşya bulmak ve teçhizat üretmek için yaratıcı yaklaşımlar buluyor.

Oynanış bir gündüz ve gece döngüsü boyunca değişecek. Böylece oyuncular geceleri terk edilmiş enfekte inlerini yağmalamaya gidebilecek ve gündüzleri ise iktidarda olanların karanlık sırlarını keşfetmeye cesaret edebilecek. Ek olarak, oyuncular hangi tarafta yer almak istediklerini seçecek ve kendi hikayelerini kendileri yazacaklar.

Son olarak oyunun sistem gereksinimlerine bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
MisteRNOOB Youtube Ekip Lideriyim. 16 yıldır oyun oynuyorum. Atari ile başlayan bu serüvenim hala devam etmekte.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir