Dying Light 2: Stay Human İçin Yeni Bir Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Gurur Gökçay
Gurur Gökçay
2 Dk Okuma Süresi

Yapımcı firma Techland, geçtiğimiz gün düzenlediği Dying 2 Know etkinliğinin 2. bölümünde oyundaki canavarları yani enfekteleri ve ayrıca mutasyona uğramış enfekteleri içeren bir oynanış fragmanı yayınladı.

Aşağıdaki fragmanda da görebileceğiniz üzere enfektelerle dolu bir binadan isterseniz gizlice dikkat çekmeden aralarından sıyrılabiliyoruz isterseniz aksiyona atılıp yeni oyunda daha da gelişmiş olan parkur mekanikleri ile benzersiz kaçış sekanslarına tanık olabiliyoruz.

Techland, 1. oyunda yaptığı ucu açık enfektelerden kaçış sekansını 2. oyunda bir üst seviyeye taşımış gibi görünüyor. Aynı zamanda 2. oyunla birlikte gelen yeniliklerden biri ise daha çok binaya girilebilir olması. Ancak Binaların içlerinde işimize yarayacak silah, zırh ve edevatları almak o kadarda kolay olmayacak. Gündüzleri düşman grup çeteler akşamları ise çeşit çeşit enfekteler bizleri binaların içinde bekliyor olacak. Fakat Loot yapıp yapmamak çoğunlukla tabii ki de sizlerin tercihine bırakılmış bir şey.

Aşağıda yayınlanan Dying 2 Know 2. bölümünü ve enfekte oynanış fragmanını bulabilirsiniz.

Merakla beklenen aksiyon RPG oyunu Dying Light 2: Stay Human, 7 aralık tarihinde PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 için çıkış yapması planlanıyor. PC için Steam üzerinde standart versiyon 349 TL fiyat etiketiyle, PlayStation Store üzerinde ise 469.99 TL’den ön siparişe açılmış durumda. Oyuna daha detaylı bakmak isterseniz buradan Türkçe arayüz destekli Dying Light 2 sitesine de göz atabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Müzikle uğraşan bir yazar. gururgokcay@misternoob.com / g5buyukgokcay@gmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir