Dying Light 2’nin Yeni Oyun Motoruyla 2021’de Çıkış Yapması Planlanıyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Techland, Dying Light 2 hakkında geçtiğimiz günlerde açıklama yapacağını söylemişti. Bugün ise oyunun geliştirme süreci hakkında yeni bir video yüklendi. Tahmin ettiğimiz gibi içi dolu pek bir şey göremedik ama geliştiriciler, bizlerden kendilerine güvenmemizi ve sabretmemizi bekliyorlar.

Videonun sonunda Dying Light 2 için kullanılması planlanan yeni oyun motoru ile ilgili oyundan kesitler de bulunuyor. Bu gösterimin de büyük ihtimalle birkaç aya çıkacak oynanış videosunun bir tanıtımı niteliğinde olması planlanmış.

Özetle geliştiriciler kayda değer pek bir bilgi paylaşmasalar da videolarının sonuna “2021” ibaresini eklemişler. Biz fazla inanamasak da merakla bekliyoruz. Dying Light 2; PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için geliştirilmeye devam ediliyor.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
1 yorum
  • Oyunun daha hazır olmaktan uzak olduğunu bu videodaki kesilen sahnelerden anlayabilirsiniz. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 vakası daha olucak gibi görünüyor. Sadge

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image