Kategorilendirilmemiş

Dying Light Beşinci Yılını Kutlaması Nedeniyle Ücretsiz Oldu

Dying Light Beşinci Yılını Kutlaması Nedeniyle Hafta Sonuna Özel Ücretsiz Oldu

26 Ocak 2015’te çıkışını gerçekleştiren Techland’ın açık dünyada zombilerle mücadele ettiğimiz sevilen oyunu Dying Light, çıkışının 5. yılı şerefine bu hafta sonuna özel Steam’de ücretsiz oldu.

Oyunu şuan indirip 2 gün boyunca ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Ayrıca oyunu beğenmeniz ve satın almak istemeniz halinde ise Steam’de %67’lik bir indirim kampanyası da mevcut. Normal fiyatı 99 TL olan oyunu kısa süreliğine 32,67 TL’ye satın alabilirsiniz.

Oyunun Steam sayfasına ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ayrıca Techland, 5. Yıldönümüne özel etkinlikler ve kutlamalar düzenlenecek.

Dying Light’ın 5. Yıldönümü Ayı Başlasın!

Dying Light çılgınlığıyla dolu dört hafta boyunca tüm Harran afetzedeleri kendine göre bir şey bulacak!

Dying Light’ı beş yıl boyunca canlı ve heyecanlı tutmayı siz olmadan asla başaramazdık; bitmek tükenmek bilmeyen desteğinden dolayı topluluğumuza minnettarız. Size teşekkür etme istediğimizle ayın anlam ve önemine binaen 5. yıldönümümüzde her afetzedenin keyif alabileceği büyük kapsamlı bir kutlama yapmamız gerektiğini düşündük! Tek bir etkinlik düzenlemek yerine çok çeşitli birden fazla aktiviteden oluşan kutlama programımızı bütün bir aya yaydık (19 Mart’a kadar).

Dying Light ile tıka basa dolu her hafta için, oyunun renkli geçmişinde popüler olan farklı bir küresel etkinliği geri getiriyoruz; ayrıca bu etkinliklerde hayranların en sevdiği karakterlerle ilişkili kişisel prim görevleri de olacak.

Jeff ve Süper Crane ile başlıyoruz. 5. Yıldönümü Ayı’nın ilk haftasında Ecelleri avlayarak Jefferson Kalesi’nin korkusuz komutanı tarafından çizilen gıcır gıcır bir C4 Patlayıcı şeması kazanacaksınız ve geliştirilmiş tırmanma kancasını kuşanıp Harran’ın süper kahramanları olarak zombileri çatılardan aşağıya şutlayabileceksiniz. Sonrasında sizi ne gibi sürprizlerin beklediğini henüz söylemek istemiyoruz ama bir sürü eğlenceli şeyin ve birbirinden havalı ödüllerin bunların arasında olacağını söylememiz sürprizi bozmak olarak sayılmaz herhalde? Bir de görmenizi sabırsızlıkla beklediğimiz manyak bir kıyafet var tabii. 5. Yıldönümü Ayı’nda gelecek etkinlikleri kaçırmamak için gözünüzü dört açın.

Size söylemek istediğimiz bir şey daha var. En yeni Dying Light güncellemesiyle hayatta kalmayı çok kafaya takmadan hikâyede ilerlemek ve Harran’ı keşfetmek isteyenler için yeni bir zorluk seviyesi getiriyoruz. Hikâye Modu oyunu ciddi anlamda kolaylaştıran bazı değişiklikler yapıyor. Mesela, oyuncular çok daha güçlü ve dayanıklı, Marazlılar çok daha az tehlikeli ve geceler çok daha kısa oluyor vb. Artık aksiyon oyunlarındaki beceri seviyesi ve deneyimi fark etmeksizin herkes Harran seyahatinden keyif alabilecek.

Oyunun Tanıtım Yazısı

Dead Island ve Call of Juarez gibi çok satan oyunların yaratıcılarından. 50’nin üzerinde sektör içi ödülün ve adaylığın sahibi. Oyunun, oynanış anlamındaki değişmez yaklaşımı, birinci şahıs zombi oyunları için yeni bir standart belirledi.

Zombi virüsüyle tehdit altında olan bir şehirde hayatta kal! Gizli görevinde vermek zorunda kalacağın zor kararın ne olduğunu keşfet. Üstlerine olan sadakatin, hayatta kalanları kurtarma isteğini bastıracak mı? Seçim tamamen senin…

GENİŞ AÇIK DÜNYA

Eşsiz bir atmosferde, şehri benzersiz bir özgürlük ve keyifle keşfet. Tüm binaları görmek ve uzak bölgelere ulaşabilmek için parkur becerilerini kullan.

YARATICI DÖVÜŞLER

Kanlı dövüşlere gir ve düşmanlarınla karşılaşmak için sunulan sonsuz seçenekleri keşfet. Çeşitli silah tipleri ve yeteneklerin yanı sıra çevreyi de kullanarak avantaj kazan.

GECE – GÜNDÜZ DÖNGÜSÜ

Günbatımıyla avcı kimliğinden sıyrılıp avlanan olduğunda, dünyada gerçekleşen keskin değişimi hisset. Yaklaşan tehditle yüzleş veya arkana bakmak için zaman harcamadan kaç!

4 OYUNCULU CO-OP

Diğer oyuncularla güçlerini birleştir, heyecan verici co-op modunda hayatta kalma şansını arttır. Hikâyeyi onlarla tamamla ve düzenli yapılan topluluk mücadelelerinde yerini al.

Sistem Gereksinimleri

MiNiMUM:
İS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
İşlemci: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
Memory: 4 GB RAM DDR3
Depolama Alanı: 40 GB boş alan
GPU: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM)


ÖNERİLEN:
İS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
İşlemci: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
Memory: 8 GB RAM DDR3
Depolama Alanı: 40 GB free space
GPU: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu