EA Play ve Game Pass Aboneleri Battlefield 2042’yi Ücretsiz Deneme Şansına Sahip Olacaklar

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

Electronic Arts tarafından onaylanan bilgilere göre, 19 Kasım’da çıkışını gerçekleştirecek Battlefield 2042 için EA Play ve Xbox Game Pass aboneleri, kısa süreli de olsa oyunu deneyimleme şansı elde edebilecekler.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda Battlefield 2042’nin açık beta testleri gerçekleştirildi. Bu testler sayede de geliştirici ekip oyunculardan aldıkları geri dönüşlerle oyun için yeni güncellemeler ve düzeltmeler yaptılar. Beta süreci oyuncular için oldukça büyük bir şanstı. Zira devasa bütçeli bir oyunu kısa süreliğine de olsa deneme şansı elde ettiler.

Beta sürecini kaçıranlar veya oyunu tekrardan deneyimlemek isteyenler için bir şans daha bulunuyor. Bu şansa sahip olabilmek için ise bu sefer bir şart bulunuyor. Bu şart aylık belirli bir ücret ödeyerek birçok EA oyununa erişebildiğiniz, EA Play servisine abone olmanız. Bizler Game Pass (servisin içerisine EA Play dahil) kullanıcısıyız diyenler sakın üzülmeyin ücretsiz deneme sürecinden sizlerde yararlanabileceksiniz. İki servisin kullanıcıları da oyunu 12 Kasım’dan itibaren kısa bir süreliğine deneyimleyebilecekler.

Battlefield 2042’yi Ücretsiz Olarak Ne Kadar Süre Oynayabiliyoruz?

Electronic Arts tarafından onaylanan bilgiler dahilinde, EA Play veya Game Pass aboneleri Battlefield 2042’ye toplamda 10 saat boyunca erişim sağlayabilecekler. Ayrıca ücretsiz deneme sırasındaki ilerlemeleri, beğenip satın almaları halinde oyuna eklenecek.

Battlefield 2042, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC platformları için 19 Kasım tarihinde çıkış yapacak.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir