PC

EA Play, Xbox Game Pass PC İçin Ertelendi

Bugün, Microsoft’un ücretli abonelik servisi olan Xbox Game Pass PC’ye gelmesi beklenen EA Play’in ertelendiği duyuruldu.

EA Play’in avantajlarına Xbox Game Pass üyeleri ekstra ücret ödemeden konsol üzerinden ulaşabiliyorlar. Ancak PC kullanıcıları daha önceden açıklandığı gibi bugün itibari ile bu servise erişebileceklerdi. Ancak Microsoft’tan gelen açıklamaya göre bu hizmet 2021 yılına ertelendi. Net tarih ise henüz belli değil.

Microsoft’un konu ile ilgili açıklaması ise şu şekilde:

PC için Xbox Game Pass ve Ultimate üyeliklerinin bir parçası olarak EA Play’in PC’de yayınlanmasını 2021 yılına kadar erteleme kararı aldık.

Electronic Arts ile bu ortaklığı kurduk çünkü onlar da insanlara ve topluluklara harika oyunları keşfetmelerine yardımcı olma konusunda tutkuluyuz ve birlikte çalışarak üyelere harika bir deneyim sağlayabileceğimizi biliyorduk. Bunu sağlamak için Xbox Game Pass deneyimini sağlamak için daha fazla zamana ihtiyacımız var.

Önümüzdeki yılın başlarında paylaşacak daha çok şeyimiz olacak; Xbox Game Pass üyelerimize bu deneyimi sunmaya çalışırken her zaman olduğu gibi desteğiniz için teşekkür ederiz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu