PC

EA Play’in Steam’e Gelme Tarihi Açıklandı

Eski Adı EA veya Origin Access Yeni Adı EA Play’in Steam’e Gelme Tarihi Kesinleşti

Electronic Arts, oyun abonelik servisleri EA Access ve Origin Access Basic’i artık EA Play adı altında birleştirdi. Origin Access Premier ise EA Play Pro oldu.

EA Play abonelik hizmetinin ne zaman Steam platformuna geleceği de belli oldu. EA Play resmi olarak 31 Ağustos’ta Steam’de başlayacak. Bu link’e tıklayarak Steam üzerinden de inceleyebilirsiniz.

EA Play aboneleri, Electronic Arts oyunlarından birkaç düzinesine tam erişim elde edecek ve yeni sürümlere erken erişimin yanı sıra indirimler, oyun içi bonuslar gibi çeşitli ödüllerden de yararlanabilecek. Aktif aboneliği olan her kişiye son çıkan EA oyunlarının 10 saatlik ön-sürüm deneme süresine erişim hakkı verilecek. Ayrıca abonelere şirket tarafından Steam’de yayınlanan tüm oyunlarda %10 indirim hakkı tanınabilir.

Şimdi gelelim merak edilen soruya, hepsi iyi güzel ama bunların bize maliyeti ne olacak ?

—Fiyat konusunda resmi bir açıklama olmasa da EA Play’e aylık abone olduğunuzda 12 TL,  yıllık abonelik seçeneğini değerlendirmek isterseniz bunun için de 65 TL ödemeniz gerekeceği daha önce açıklanmıştı. Dileriz fiyatlar değişmez zira yıllık abonelik ücreti oldukça uygun gözüküyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu