EA SPORTS FIFA Online 4 Erken Erişim Günleri Sırada!

Brz Konuk
Brz Konuk
3 Dk Okuma Süresi

EA SPORTS™ FIFA Online 4 Erken Erişim Günleri 28 Ağustos’ta başlayacak ve oyuncular ilk kez oyuna giriş yapabilecekler. 27 Ağustos’a kadar resmi web sitesi fo4tr.101xp.com üzerinden kayıt yaptırmış olan oyuncular bütün modlara ve sınıflara erken erişim sağlamanın yanı sıra sayısız ödülün sahibi olacaklar.

FIFA Online 4 oynamanın ücretsiz olmasının yanısıra, oyuncular istedikleri takdirde takımlarını geliştirmek için çeşitli öğeleri satın alabilecekler. Şu an özel bir oranla indirimde olan ve üst seviye futbolcularla beraber, 1 hafta boyunca VIP ve milyonlarca oyun için BP içeren Özel Kulüp Paketleri, erken erişim günlerine kadar satışta olacak.

“Daha Fazla Kayıt, Açılışta Daha Fazla Ödül” etkinliği sayesinde, kayıt olan her kullanıcı, toplam kayıtlı kullanıcı sayısına göre genişleyen ödül havuzuna katkıda bulunacak ve tamamlanacak görevlerle toplam kayıt olan oyuncu sayısına göre ödüller kazanacaklar.Daha fazla bilgi için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

1920х1080 Mbappe 1

“Arkadaşını Davet Et” sistemi sayesinde oyuncular lansman öncesinde dahi birbirleriyle iletişim içerisinde olabilecek ve birbirlerine oyun içi kaynak kazandırabilecekler. Oyuncular, davet etmiş oldukları 5 farklı oyuncuya kadar ödül kazanabilecekler. 

EA SPORTS™ FIFA Online 4 Electronic Arts tarafından PC için geliştirilen oynaması ücretsiz bir çok oyunculu oyundur. 

EA SPORTS™ FIFA Online 4 Türkiye Süper Ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi dâhil 30’dan fazla uluslararası ligde yer alan 600’den fazla takım ve 17.000’in üzerinde oyuncu’nun lisansına sahiptir. Oyunda Türkçe maç anlatımının yanısıra, Türk oyuncular için özenle seçilmiş Türkçe şarkılar da olacaktır. 

1920х1080 Trent 2

Oyunun çıkışı hakkında daha fazla bilgi InstagramFacebook, ve YouTube üzerinden paylaşılmaktador. FIFA Online 4’ü sosyal medyada takip ederek, gelecek güncellemeler hakkında bilgiyi ilk öğrenenlerden olabilirsiniz ve eğer daha da fazla merak ediyorsanız resmi Discord serverina katılabilirsiniz. 

İletişim için: pr-fo4@corp.101xp.com 

101XP; Avrupa, Rusya ve ABD’de geniş bir çevrimiçi oyun kataloğu bulunan, kendi yenilikçi oyun platformuna sahip, uluslararası bir oyun yayımcısı ve geliştiricisidir. Şirketimiz aynı zamanda Facebook, Steam, Google Play ve App Store gibi büyük uluslararası platformlarda ve Rus platformlarında oyunlar yayımlar. Resmî internet sitesi: https://101xp.com/ 

PR KEY ART ALTERNATIVE

Electronic Arts Hakkında 

Electronic Arts (NASDAQ: EA), dijital interaktif eğlencede dünya lideridir. Şirket, internete bağlı konsollar, mobil cihazlar ve kişisel bilgisayarlar için oyunlar, içerik ve çevrimiçi hizmetler geliştirir ve sunar. 

2020 mali yılında EA, 5.6 milyar dolarlık GAAP net geliri açıkladı. Merkezi Kaliforniya, Redwood City’de bulunan EA, EA SPORTS™ FIFA, Battlefield™, Apex Legends™, The Sims™, Madden NFL, Need for Speed™, Titanfall™ ve F1™ gibi eleştirmenlerce beğenilen, yüksek kaliteli markalardan oluşan portföyüyle tanınmaktadır. EA hakkında daha fazla bilgiyi www.ea.com/news adresinde bulabilirsiniz. 

 EA SPORTS, Origin, Ultimate Team, Battlefield, Need for Speed, Apex Legends, The Sims ve Titanfall Electronic Arts Inc.’in ticari markalarıdır. John Madden, NFL, FIFA ve F1 ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir ve izin alınarak kullanılmıştır.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir