eFootball 2022’nin En Önemli Güncellemesi Çıkıyor

Serqinhos
Serqinhos
2 Dk Okuma Süresi

Konami, oyuncular tarafından olumsuz yorumlar alan oyunu eFootball 2022’nin, ana sürüm olarak kabul edilen 1.0.0 güncellemesini resmi olarak duyurdu. Versiyon 1.0.0, 14 Nisan 2022’de oyunculara sunulacak ve bu da futbol sezonunun sonuna yaklaşırken oyuna gelmiş en büyük güncelleme olacak. Ayrıca Fut benzeri yeni oyun modu olan “Rüya Takım” da oyuna ekleniyor.

Konami güncelleme ile ilgili olarak Twitter üzerinden “Kullanıcıların vermiş oldukları geri dönüşler dikkate alındı ve biz de bunlar üzerinde çalışarak bugları giderecek, oyun dengesini düzenleyecek ve yeni soluk getireceğimiz güncellemeyi çıkarıyoruz” açıklamasını yaptı. Konami resmi sitesinden yaptığı bir diğer açıklamada ise gelen olumsuz geri dönüşlere cevap verdi:

Oyunun zamanında çıkmasına o kadar çok odaklanmıştık ki yaptığımız hataları göz ardı ettik, en önemlisi kaliteden ödün verdik. Böylece oyuncularımızı üzmüş olduk. Oyuncularımızın güvenini geri kazanmak için geliştirici takımımız hiç olmadığı kadar çok çalışıyor. Oyun zevkini artırmak için bir kaç yenilik getirdik bunlar hem atak hem de defansta göreceğiniz yenilikler.

Bu açıklamanın yanı sıra defans yaparken, pas atarken ve şut kontrollerinde de yenilikler olduğunu belirttiler. “Oyuncular bütün geri dönütlerde defans yapmanın zorluğunu dile getirmiş, topu geri kapmanın zor olduğunu belirtmişler. Bu defans yapma ile alakalı dönüşleri okuduktan sonra eski defans yapma stiline dönmeye karar verdik. Aynı zamanda yeni bir özellik olan “Omuz Müdahalesi”ni oyuna getirdik. Pas atma da aynı zamanda yenilendi. Paslar artık daha hızlı ve doğru gidiyor olacak. Şutta da yine iyileştirmeler yapıldı.

eFootball

eFootball 2022’ye Rüya Takım modu geliyor

Son olarak yeni oyun modu olan “Rüya Takım” modunda MyClub gibi dünya üzerindeki bütün futbolculardan kendinize ait rüya takımı oluşturmanız mümkün olacak. Kendi taktiklerinizi belirleyerek ve istediğiniz oyuncuları transfer ederek takım kurabileceksiniz.

Bakalım Konami’nin bu özür nihayetindeki güncellemesi eFootball’a olan ilgiyi ve olumsuz bakışı bir nebze olsun değiştirmeye yetecek mi?

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Futbol oyunları sever, YouTube içerikleri üretir...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir