eFootball PES 2021 Sezon Güncellemesi Olarak Çıkacak

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

eFootball PES 2021 Sezon Güncellemesi Olarak Çıkacak

Microsoft Store, eFootball PES 2021 ile ilgili bazı bilgiler paylaştı ve bu bilgilerin ışığında eFootball PES 2021, yeni bir oyun olarak gelmeyecek ancak bir 2020 versiyonunun üzerine bir güncelleme olarak sunulacak.

Microsoft Store’daki açıklamaya göre eFootball PES 2021 Sezon Güncellemesi, eFootball PES 2020’nin güncellenmiş versiyonu olarak çıkacak. Bu güncelleme son dönemlerdeki takım kadrolarını ve transferleri içerecek. Takım ve oyuncu güncellemeleri yanında eFootball PES 2020’nin oyun mekanikleri baz alınacak. Sadece yeni olarak UEFA EURO 2020 modu eklenecek. Bunun dışında myClub, Matchday, Master League ve The Biggest Clubs modları bulundurulacak. Bazı söylentilere göre Konami’nin, bu güncellemeden para alabileceği söyleniyor. Güncellemenin muhtemel çıkış tarihi ise 15 Eylül 2020 olarak belirlenmiş.

5d01f1bad3806c25b04a34af

Kendi görüşümü açıklamak isterdim lakin Konami’nin bu hareketi yüzünden mantıklı bir yorum yapamayacağım. Ayrı bir oyun olarak gelse de eski oyunlara benziyor diyecektik, güncelleme olarak gelse de pek bir şey değişmemiş diyecektik ki açıklamada zaten yazıyor. PES bu yüzden oyuncu kaybeder mi bilinmiyor ama Fifa kanadında da artık bayağılık göze çarpıyor ve futbolun dijital versiyonlarını seven bizler için artık özgün olan kavramlar yavaş yavaş siliniyor.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir