eFootball’ın Ertelenen Yaması Bu Hafta Bizlerle

Serqinhos
Serqinhos
1 Dk Okuma Süresi

Bildiğiniz üzere Konami, eFootball 2022 için 0.9.1 yamasını 28 Ekim 2022 tarihinde çıkartacaktı. Ancak sorunları düzelteceğinin sözünü verdikleri bu yamayı ileriki bir tarihe ertelemişlerdi.

eFootball 0.9.1 yamasının yayınlanma tarihi belli oldu

Twitter’dan yayınladıkları paylaşım ile 5 Kasım’da bu yamayı sunacaklarını belirttiler. Paylaşımda, “eFootball 2022 v0.9.1 yaması 5 Kasım’da PC ve Konsollara gelecek” ve “Bu güncelleme yalnızca oyundaki hataları düzeltmeye yönelik olup detaylı bilgiyi web sitemizden paylaşıyor olacağız” açıklamasını yaptılar.

Oyun, 30 Eylül tarihinde çıkış yaptıktan sonra oyuncuların eleştiri bombardımanına tutulmuştu. Bu eleştirilerden sonra Konami ise “durumun farkındayız ve yüz ifadelerini, geçiş animasyonlarını, oyuncuların hareketlerini ve top hareketlerini düzelteceğiz” demişti. Söz verdikten hemen sonra 0.9.1 yamasını duyurdular fakat duyurulan tarihte servis edememişlerdi. “Bu yama sizlerin geribildirimlerinize yönelik belirttiğiniz ve belirtiyor olduğunuz hataları ele alacak. Sizleri nelerin düzeltildiğine dair ileriki zamanlarda bilgilendireceğiz” demişlerdi.

Konami aynı zamanda oyunun en büyük güncellemesinin Kasım ortasında geleceğini ve bu güncelleme içerisinde yeni modlar, takım yaratma (Creative Teams) PES’de myClub ismiyle geçen özelliklerin olacağını belirtmişlerdi. Aynı zamanda Season Pass sistemiyle platformlar arası (Playstation, Xbox ve Steam) oynayabileceğimizi de açıklamışlardı.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Futbol oyunları sever, YouTube içerikleri üretir...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image