Elden Ring’ten Etkileyici Yeni Ekran Görüntüleri Geldi

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

Bandai Namco, oyuncuların merakla beklediği aksiyon RPG oyunu Elden Ring’ten yeni ekran görüntüleri paylaştı. Görüntüler oldukça güzel görünse de geliştirici ekip Tokyo Game Show 2021 için bizleri heyecanlandırmaya çalışıyor olabilir. Bahsettiğimiz etkinlikte Elden Ring’ten yeni bir fragman görebiliriz.

Elden Ring’te biz oyuncular uçsuz bucaksız tarlaların arasından geçeceğiz. Yaşam süresi oldukça kısa olan atımızla beraber tepelerin üzerinde dörtnala koşabiliriz. Ayrıca atımızla beraber kayalıklardan atlayarak kendimize aksiyon yaratabiliriz 🙂 Elden Ring‘te bulunan dünya yaşam ve tehlikelerle dolu olacak aman dikkatli olun.

Oyunda, bozkırların arasında sinsi dolaşan efsanevi yaratıklar, bataklıklarda bizleri bekleyen tarifi olmayan korkular, gezgin savaşçılar ve askerler bulunacak. Çalılıkların arkasından gelen sesler utangaç yaratıkların otları kemirme sesleri olabilir ya da debelenerek sizleri savaşa çağıran bir dizi yaratıktan da geliyor olabilir.

Oyunda yer alan bir sürü beceriyi deneyimleyerek, kendinize en uygun becerileri seçebilirsiniz. Oluşturduğunuz stratejiler ile varlığınızdan habersiz düşmanları yakalayabirsiniz. Stratejilerinizi karşılaştığınız tehlikelerden kaçmak içinde kullanmayı ihmal etmeyin. Girdiğiniz savaşlarda avantajlar elde etmek için çevreyi, hava durumunu ya da saati kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

Oyun düşmanların niyetlerini öğrenmeniz için sizleri savaş sanatını öğrenmek zorunda bırakacak. Ayrıca oyunda yer alan kaçma ve savuşturma mekaniklerini öğrenmeyi unutmayın. Zira bu mekanikler iyi zamanlanmış kaçma planları yapabilirsiniz. Bu mekanikler yaşam ve ölüm arasındaki ince çizgiyi belirlemenizi sağlayacak.

Elden Ring, 21 Ocak 2022 tarihinde biz oyuncularla buluşacak.

Elden Ring İçin Paylaşılan Yeni Ekran Görüntüleri

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image