Elden Ring İçin Sinematik Hikaye Fragmanı Yayınlandı

Bandai Namco ve FromSoftware’ın merakla beklenen oyunu Elden Ring’in son günleri oldukça hareketli geçiyor. Geçtiğimiz günlerde Steam’de “oldukça güzel bir zam” alan oyun için The Game Awards’ta yeni bir sinematik fragman yayınlandı. Yayınlanan fragman tamamen CGI bir şekilde hazırlanıp oyunun hikayesine odaklanıyor. Ne yazık ki fragmanda bir oynanış bulunmuyor.

Elden Ring Oynanış Fragmanı

Oyun Bizlere Neler Sunuyor

Elden Ring’te biz oyuncular uçsuz bucaksız tarlaların arasından geçeceğiz. Yaşam süresi oldukça kısa olan atımızla beraber tepelerin üzerinde dörtnala koşabiliriz. Ayrıca atımızla beraber kayalıklardan atlayarak kendimize aksiyon yaratabiliriz. Elden Ring‘te bulunan dünya yaşam ve tehlikelerle dolu olacak aman dikkatli olun.

Oyunda, bozkırların arasında sinsi dolaşan efsanevi yaratıklar, bataklıklarda bizleri bekleyen tarifi olmayan korkular, gezgin savaşçılar ve askerler bulunacak. Çalılıkların arkasından gelen sesler utangaç yaratıkların otları kemirme sesleri olabilir ya da debelenerek sizleri savaşa çağıran bir dizi yaratıktan da geliyor olabilir.

Oyunda yer alan bir sürü beceriyi deneyimleyerek, kendinize en uygun becerileri seçebilirsiniz. Oluşturduğunuz stratejiler ile varlığınızdan habersiz düşmanları yakalayabirsiniz. Stratejilerinizi karşılaştığınız tehlikelerden kaçmak içinde kullanmayı ihmal etmeyin. Girdiğiniz savaşlarda avantajlar elde etmek için çevreyi, hava durumunu ya da saati kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

Oyun, düşmanların niyetlerini öğrenmeniz için sizleri savaş sanatını öğrenmek zorunda bırakacak. Ayrıca oyunda yer alan kaçma ve savuşturma mekaniklerini öğrenmeyi unutmayın. Zira bu mekanikler iyi zamanlanmış kaçma planları yapabilirsiniz. Bu mekanikler yaşam ve ölüm arasındaki ince çizgiyi belirlemenizi sağlayacak.

Elden Ring, 21 Ocak 2022 tarihinde biz oyuncularla buluşacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu