KONSOLPC

Electronic Arts, BioWare’dan Oldukça Ümitli

Mass Effect: Andromeda ve Anthem oyunları ile oldukça sıkıntılı günler geçiren, ardından da genel müdür Casey Hudson ve Dragon Age baş yapımcısı Mark Darrah’ın görevlerinden ayrılmalarıyla daha da sıkıntılı günler yaşayan BioWare hakkında, EA CEO’su bazı açıklamalar yaptı.

Electronic Arts CEO’su, BioWare’in son zamanlarda bazı sorunlar yaşadığını ve birkaç başarısız proje ev sahipliği yaptığını kabul etti. Yine de EA, Kanadalı video oyun firmasına karşı hala ümitli.

Electronic Arts CEO’su Andrew Wilson;

“BioWare inanılmaz işler yapan inanılmaz insanlarla dolu inanılmaz bir stüdyo. Son birkaç yıldır yapımlarında  bazı aksaklıklar yaşandığını düşünüyorum,  bu onların sürekli yeni şeyler denemesinin bir sonucu gibi geldi. Gelecekteki yol haritaları konusunda kendimize çok güveniyoruz ve  Dragon Age ve Mass Effect gibi oyunlardan ümitliyiz.”

Efsanevi RPG serisi Baldur’s Gate , Mass Effect ve Dragon Age’in yapımından sorumlu Kanadalı şirket, Mass Effect: Andromeda ve Anthem ile istediği başarıyı yakalayamasa da oyun dünyasına kazandırdığı seriler ile oyuncuların sevgisini kazanmış bir firma.  Umarız kendileri için işler yolunda gider.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu