Electronic Arts Daha Çok Star Wars Oyunu Çıkartmak İstiyor

Mustafa Akman
Mustafa Akman
1 Dk Okuma Süresi

Electronic Arts Daha Çok Star Wars Oyunu Çıkartmak İstiyor

Electronic Arts’ın yayınladıkları Star Wars oyunları, oyuncular tarafından oldukça fazla ilgi görmüş ve bu da firmanın finansal performansına oldukça katkı sağlamış durumda.

Electronic Arts’ın CEO’su Andrew Wilson, “FPS, RPG, Aksiyon/Macera, MMORPG ve Mobil platform/kategorilerinde oldukça başarılı olduk. Bununla beraber Disney ile ortaklığımız ise şahane, bunu iki katına çıkartmayı istiyoruz. Son iki Star Wars oyununda toplam 45 milyon satarak büyük başarı yakaladık.” açıklamasını yaptı.

Star Wars: Battlefront serisinin, Star Wars Jedi: Fallen Order ve mobil oyun Star Wars: Galaxy of Heroes oyunlarının finansal başarısına da vurgu yapan Wilson, “Oyunseverlerin Star Wars serisine bağlanmasını ortaklığın geleceği için güçlü bir fırsat olarak görüyorum. Yani beklentimiz, bu ilişkinin ve IP’nin gelecek için gerçekten çok güçlü bir fırsat olduğunu düşünüyoruz.” açıklamasını da yaptı.

star wars jedi fallen order

Bu başarılarını dile getiren Wilson’ın, anlaşılan Star Wars için ileriye dönük güzel projelerle geleceğini anlıyoruz. Siz Star Wars oyunlarını nasıl buluyorsunuz? Yorumlarda belirtiniz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Küçüklüğünden bu yana oyunlarla iç içe olan Mustafa, 2020 yılının Nisan ayından bu yana MisteRNOOB.com bünyesinde haberler ve içerikler yazıyor.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image